Polibek jako dezert

Polibek jako dezert https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397181/bmid_polibek-jako-dezert-ZUh-397181.jpg 4 188 55

Chuť lásky série

< 2. díl

Lepší než čokoláda – žena snů jako dezert. Nick O´Reilly je opravdový kuchařský rebel s neuvěřitelnou vášní pro věc. Strhující kritika ve vlivných bostonských novinách ho ovšem raní až do morku kostí. Když ale pozná autorku, gastronomickou kritičku Claire Parker-Wickhamovou, je jako u vytržení – tuhle ženu musí získat! Je dobře, že se nechala zlákat k labužnické sázce. Teď má Nick čtyři týdny na to, aby Claire okouzlil nejen svým jídlem… Volně navazuje na předchozí titul kulinářské série Tajná přísada Láska.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Taste of Love - Küsse zum Nachtisch , 2017

Ivule_M
23.06.2019 5 z 5

Úžasná kniha! Příběh, kde si ženská nesedne z chlapa hned na zadek ????Doručuji????

lusitta05
17.06.2019 5 z 5

Aj mne sa páčila táto viac ako prvý diel, Nick bol skvelý, sexy a zábavný a s Claire sa perfektne dopĺňali. Na dobrú náladu super kniha.

Kory98
07.06.2019 4 z 5

Moc hezká romance okořeněná vařením. Příjemně čtivá oddechová literatura. Líbila se mi víc než Tajná přísada lásky, jejíž je zřejmě volným pokračováním.

domina
31.05.2019 3 z 5

Kniha je celkem fajn, jen mi přišlo, že se příběh strašně táhne a je to takové utahané.

Szekynka
20.05.2019 4 z 5

Fajn pohodové čtení a odreagovávačka. V knize se mi líbilo to okořenění o parádní recepty. Musím uznat, že mi docela tekly sliny :)

Pokud bude ještě další díl od této autorky moc ráda si ho přečtu.

Luciska13
11.05.2019 5 z 5

Skvělá oddechovka, kterou jsem četla s úsměvem na tváři. O vtipné scény nebyla nouze a po náročném dní jsem si skvěle odpočinula.

keiko33
28.04.2019 4 z 5

Taka mila oddychovka, po ktorej mate chut vyprazdnit chladnicku. Po prvom konflikte v redakcii medzi Claire a Nickom som sa tesila na burlivu jazdu, no trosku ma sklamal kludny priebeh. Ale kniha sa citala fajn, nenudila som sa a musim pochvalit velmi peknu obalku.

Olous1
25.03.2019 5 z 5

Moc hezká kniha. Při čtení se mi zbýhali sliny,samé dezerty a romantika.Taková milá oddechovka,za mě doporučuji.

alnahu
21.03.2019 4 z 5

Toto byla příjemná romantická jednohubka ,již obálka mě naláká ke čtení . Příběh Nica ,který je zapálený pro svoji práci kuchaře a gastronomické kritičky Claire ,která na něj napíše ne zrovna lichotivou kritiku. Nic se rozhodne ,že ji musí získat a okouzlit ji a nejen dezertem ,což se mu povede- milé počteníčko.

prcek19
20.03.2019 4 z 5

Skvělá kniha..četla se příjemně, přišla mi lepší než první díl a musím říct, že při čtení se mi sbíhaly sliny :-D to byly jídla..

Sabča92
20.02.2019 4 z 5

Polibek jako dezert je sice druhý díl z této romanticko-gastronomické série, ale rozhodně nevadí, pokud první knihu vynecháte. Já to tak osobně také udělala. Kniha je milou, romantickou oddechovkou, u které budete slintat hlady (nad jídlem, nebojte) . Ocenila jsem, že kniha nebyla úplně přeslazená a že se druhá polovina knihy snažila řešit i závažnější téma. Od knihy jsem dostala přesně to, co jsem očekávala :-) A ta obálka je prostě boží!

jojinka7
15.02.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, škádlení hlavních hrdinů, kulinářské vsuvky, sympatičtí hlavní hrdinové, kteří svým chováním nevybočují z rámce postavy (což v některých knihách postrádám)... příběh jsem si užila a ráda si přečtu další díly, pokud budou.

Lenny.Wolf
13.02.2019 4 z 5

Říká se, že se nemá kniha soudit podle obalu. Ale jen díky obálce jsem tuhle knihu objevila a musím říct, že to byl vážně moc milý příběh, u kterého jsem se chvílemi pitomě usmívala a neustále jsem přemýšlela, co bych si dala k jídlu. Protože po všech těch kulinářských zážitcích co čtete, prostě nejde jinak!

LuciKo
14.01.2019 4 z 5

Od této knížky dostanete přesně to, co očekáváte. Romantická komedie na papíře. Nenáročná, čte se moc dobře, pobaví a dopadne přesně tak, jak je jasné už na prvních stránkách. Oba hlavní hrdinové jsou moc sympatičtí a čas s nimi jsem si užila. Navíc se setkáme i s hlavními hrdiny z předchozí knížky a to já mám moc ráda :)

Ivuska.09
11.01.2019 4 z 5

První autorčina kniha se mi moc líbila, tak jsem byla zvědavá i na druhou. Opět jsem spokojená, i když Chuť lásky byla přece jen asi ještě o fousek (jednu hvězdičku) lepší. I tak mě ale Polibek jako dezert moc bavil a celý příběh jsem si užila a příjemně si odpočinula. I když je vcelku jasné, jak to nakonec dopadne, tak mě šarvátky mezi hlavními hrdiny bavily.

vaření romantika

Poppy J. Anderson
německá, 1983
2019  79%Polibek jako dezert
2018  78%Tajná přísada láska

Kniha Polibek jako dezert je v