Chuť lásky

Chuť lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351259/bmid_chut-lasky-SLW-351259.jpg 4 199 57

Chuť lásky série

Andrew Knight patrí síce medzi najnovšie vychádzajúce hviezdy na bostonskom kuchárskom nebi, cíti sa však úplne vyhorený. Preto usúdi, že by mu prospela krátka dovolenka a vyberie sa do Nového Anglicka. A práve tu sa za pomerne zvláštnych okolností zoznámi s Brooke Dayovou, ktorá v Maine vedie rodinnú reštauráciu. Ona ani len vo sne netuší, koho to stretla a kto je nový návštevník v jej podniku. Nebolo celkom náhodou, že sa potom spoločne rozhodli pretvoriť hostinec U kraba na vychýrené a vyhľadávané miesto všetkých gurmánov. Andrew po rokoch opäť našiel stratenú chuť do varenia. Dokáže mu však Brooke odpustiť, že jej o sebe neprezradil celú pravdu?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

Taste of Love - Geheimzutat Liebe , 2017

SammSamm
27.08.2021 5 z 5

Velice čtivé, krásné téma do letních dní :-)

Kekik
16.08.2021 3 z 5

Příjemná, odpočinková četba. Občas jsem se pousmála, ale ještě mnoho stran před koncem jsem si vypěstovala alergii na slovní spojení "velkoměstský snob". Toto spojení tam bylo zmíněno až mockrát. V příběhu se toho sice moc neděje, ale to nevadí. Přesto jsem si čtení užila.

Velikou chválu si zaslouží zhotovení knihy. Nádherná obálka se vážně moc povedla. I u druhého dílu. Na ten se také chystám, jelikož Nick mě zde velmi zaujal. Je to sympatický pohodář. Snad takový bude i jako hlavní postava.

uminaa
16.06.2021 4 z 5

Na čítanie tejto knihy ma nalákala obálka - je veľmi pekná

A teraz k tomu ostatnému. Kniha sa príjemne a plynulo čítala - vítaný oddych, takže som spokojná.

Príbeh predvídateľný? Áno, ale zábavný. Sarkastickú Brooke som si zamilovala okamžite. A Drew? No, ten bol na môj vkus trošku viac... dokonalý - ale vedel pobaviť

Dosť ma zaskočil rýchly koniec rozbroja medzi Brooke a Drewom, resp. zmena postoja Brooke. Ale na druhej strane by prílišné naťahovanie asi už zbytočne liezlo na nervy.

A na margo čučoriedkového koláča – tak ten by som si dala tiež a rozhodne by som ocenila recept

LaBobule
24.05.2021 4 z 5

Mila, nenarocna a romanticka knizka z prostredi kuchyne. Oproti jinym knizkam nijak nevynika.

Leyla
09.03.2021 3 z 5

Oddychovka na večer. Nečítam často tento typ kníh, ale pobavila som sa a zároveň strašne vyhladla. Zjedla by som všetko, čo v tej knihe uvarili alebo iba spomínali.

Tesset
23.02.2021 2 z 5

Takové nijaké. Ten příběh byl asi standardní, ale neoslovilo mě to zpracování, těžko říct, jestli to bylo překladem, ale dost spisovný, kultivovaný styl narušovaly hovorové výrazy nebo slova, která se do takoveho celku nehodila. Dost často pak byla přídavná jména nebo příslovce k chování postav zbytečná, přehnaná... jako kdyby tam byla jen do počtu slov. Za mě hodně slabé.

Artep25
03.01.2021 4 z 5

Docela fajn oddychovka .

Killer.sister
09.12.2020 5 z 5

Ze zacatku mi chvili trvalo, nez jsem se zacetla, jelikoz moc nemusim pribehy z prostredi kuchyne, ale po nekolika strankach jsem se uz nemohla odtrhnout. Moc prijemna romantarna u ktere se clovek nasmeje diky britkemu jazyku hlavni hrdinky :-D

kaja77
19.11.2020 3 z 5

vůbec nevím co mně to napadlo koupit si toto dílo. měla jsem tušit, že nejsem cílová skupina... no utvrdila jsem se v tom, že jsem již jaksi starší kousek na tento typ literatury. popisy intenzity stupně modře očí, atletické postavy ve sprše či jiných atraktivit hlavního hrdiny mi už jaksi jsou spíš k smíchu.... borůvkový koláč bych si teda u nich v podniku dala, asi bych zkusila i ten krabí. Příběh je pohádka, předvídatelná a šablonovitá, ale zase na druhou stranu i na tenhle typ literatury je občas nálada a věřím, že si své čtenářky najde. mně zlákala ta obálka....a to mám za to že jsem mlsná

Janík511
17.10.2020 4 z 5

Jedna velká romantika se sladkou tečkou na konci. Hrdinka mi přišla až zbytečně podrážděna a nedůvěřivá, zato Andrew si získal mé srdce. Byl mi neskutečně sympatický. Jen konec mi přišel už trochu moc, nevěřím, že by se vzdal tak lehko své luxusní restaurace a života v Bostonu.

klarinka9974
17.08.2020 5 z 5

Já jsem už potřebovala nějakou romantiku a jsem ráda, že jsem sáhla zrovna po knize nejen plné lásky ale i vaření. Určitě bych chtěla ochutnat ten výtečný borůvkový koláč, který je popisovaná jako největší lahůdka. Hodně se mi líbila Brooke, žena co se ničeho nebojí a dá dost najevo svůj názor. Užívala jsem si každou stránku a rozhodně se chystám i na další knihu Polibek jako dezert. Je škoda, že to nebude pokračování Drewa a Brooke ale určitě to bude mít taky úspěch. Mohu doporučit pro milovníky jídla a hlavně pro romantiky. Konec je sice předvídatelný ale je to tak sladké.

Aracely
22.07.2020 5 z 5

Tajná přísada této knihy je Láska, Kulinářské orgie a hodně humoru, vše kořeněné špetkou romantiky :-). Nemohu jinak než vřele doporučit.

JanaSustr
18.07.2020 5 z 5

Za pár hodin přečteno, bavilo mě to. Zábavná jednohubka

alichek
11.07.2020 4 z 5

Hezky psaný romantický příběh. Je to taková pohádka, ale moc pěkné psaná. Největší plus pro mne téma vaření a prostředí restaurace. Intimní scénu bych lehce poupravila.

Ella161
27.06.2020 4 z 5

Tohle téma jsem si oblíbila díky knize Hvězdný šéf, což byla první kniha, kde bylo hlavní téma jídlo. Díky ní jsem si takový styl zamilovala.

Tahle příběh je něco neuvěřitelného! Brooke mi sedla už od prvního okamžiku. Líbilo se mi, že byla vždy nad věcí a nerozplývá se nad každým chlapem, který se na ní jen usměje. S Drewem to bylo složitější. K tomu jsem si tu cestu musela postupně najít. Nakonec jsem si ho zamilovala, takže Brooke nic nevyčítám, ale chápu jí. Taky mě udivuje, čeho všeho se Drew kvůli lásce k Brooke vzdal. Sice má kniha pár zádrhelů, ale je moc krásná. Hlavní téma, jak můžete vidět z obálky, je tam jídlo. Nebudu lhát.. při všech těch popisech se mi nejednou sbíhaly sliny. Také musím pochválit obálku, která se mi neskutečně líbí. Takový zpříjemnění bylo, když jsem na konci našla Drewův oblíbený recept, který tam pro nás zanechal.

petulkapeta
04.05.2020 5 z 5

Pekny romanticky příběh, vtipný a plny jidla

martinkaLLL
30.04.2020 4 z 5

Krásná romantika. Odpočinula jsem si a navíc moc ráda čtu o jídle.

Zomy
12.04.2020 4 z 5

Když chci pěknou, milou romantiku, tak chci přesně tenhle typ knížky.

Terka18
29.03.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila, příběh hezky plynul a když nečekáte od romantiky nic náročného, ale pěkné, klidné, odpočinkové čtení, tak k tomu tento příběh přímo vybízí.

Mondaika
23.02.2020 2 z 5

Předvídatelné. Pohádkovske... Nic překvapivého,nic co by urazilo nic co by ohromilo...