Chuť domácí kuchyně

Chuť domácí kuchyně https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177048/chut-domaci-kuchyne-Mxp-177048.jpg 5 21 4

190 receptů od rodinného krbu, včetně asi 60 rychlých jídel uvařených do 30 minut Kuchyně nabízí jídla pro potěchu – lákavá, nostalgická, ale moderní. Jednoduché pokrmy pro chvíle, kdy vás tlačí čas, nebo časově náročnější jídla na víkend i speciality vhodné k zvláštním příležitostem. Nechybějí neodolatelné dezerty „bohyně domácího krbu“. Navíc kniha dává odpovědi na výzvy – co dát dětem k zakousnutí, jak narychlo udělat něco k snědku pro nečekanou návštěvu. A jelikož nedojedené jídlo je součástí reality, jeden recept se mnohdy prolíná s dalším – šunková kolena s hráškovou polévkou a pirohy, dušené kuře s čínským kuřecím salátem. Nejde jen o šetrnost, ale především o kreativitu pokrmů.... celý text

Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Ikar (ČR)

Kitchen. Recipes from the heart of the home , 2011

katynka78
31.08.2021 4 z 5

Kdo má rád Nigellu, tak se mu tato kniha bude určitě líbit. Mám tu hodně receptů, co jsem zařadila již do domácího repertoáru. Pak když nevím, co vařit, tak je pro mě inspirací.
Nebojím se ani její recepty si upravit dle našich chutí či místních podmínek, protože na jednu stranu, co si budeme říkat, ne všechny chuťové kombinace nám sedí.
Ale celkově - tuto knihu nepovažuju jen jako kuchařku, ale krásnou součást knihovny.

adorjas
21.03.2017 4 z 5

Parádne recepty, zrozumiteľná inštruktáž. Kuchárka lepšia ako Jamieho Olivera.

Kamiliana
04.03.2016 3 z 5

Nigellu mám opravdu ráda, moc. Ale tahle kniha mi nějak nejde dohromady s tím domovem, ještě nikdy jsem neviděla na pár stránkách toliko potřebných konzerv. Nejčastěji z této kuchařky dělám osmažené noky a to samozřejmě taky není top zdravé. Škoda.

Herby77

2010  92%Vánoce s Nigellou
2012  92%Život je hostina
2013  91%Chuť domácí kuchyně
2015  70%Nigellissima – Lákavé talianske inšpirácie

Kniha Chuť domácí kuchyně je v