Christina: Dvojčata zrozená jako světlo

Christina: Dvojčata zrozená jako světlo https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419925/bmid_christina-dvojcata-zrozena-jako-sve-kRz-419925.jpg 5 10 2

Christině je osmnáct let a pochází ze švýcarského Toggenburgu. Narodila se s výrazně rozšířeným vědomím, čímž se řadí k nové generaci mladých evolučních myslitelů, kteří lidskou existenci vnímají, popisují a prožívají jako komplexitu kvantových, neuropsychologických a spirituálních jevů. Od narození se vyznačuje pozoruhodným vhledem do dění dnešního světa a ohromuje vysokou etikou, moudrostí i vnitřním klidem, které svědčí o nové dimenzi lidského bytí. Christina bez jakékoliv námahy a zcela přirozeně používá řadu paranormálních vloh, jimiž jsou multidimenzionální vnímání, schopnost vidět auru, jasnovidnost, telepatie, telekineze, kontakt s jinými světy nebo komunikace se zvířaty či rostlinami. Od narození je ve vědomém spojení s vyššími sférami bytí a světelnými civilizacemi. Jako posel nové fáze lidské evoluce se Christina na Zemi inkarnovala společně se svým dvojčetem – Elenou –, aby zde šířila světlo a mír. Připomíná: „Světla jsou již po celém světě. Je potřeba pouze někoho, kdo zapne tlačítko ON.“ V první knize vypráví její matka, Bernadette, Christinin příběh: o mimořádném porodu, dětství a mládí až do jejích 16 let. Byla to léta plná výzev, učení a zkoušek, kdy si Christina zvykala na „trojrozměrnost“ a připravovala se na svoji životní úlohu. Christina ji shrnuje třemi klíčovými slovy – svoboda, pravda a láska. OBSAH 1. Úvod – nenápadné děvčátko 2. Můj životní příběh v kostce 3. Leden 2015 – přicházejí změny 4. Jak to všechno začalo – první rok života 5. Dětství Christiny 6. Christinina školní léta 7. 22. únor 2015 – nahlédnutí na druhý břeh 8. Elena 9. Duše a jejich plány 10. Kritická analýza naší doby 11. Celostní medicína 12. Světlo a nesvětlo 13. Vědomí, vibrace a energie 14. Výjimečné vnímání a synestezie 15. Lidé nového věku 16. Dimenze 17. Staré a nové vědomí 18. Záhadná truhla 19. Elementární bytosti 20. Srdeční puls Země 21. Christininy 14. narozeniny 22. Vzdělávací systém budoucnosti 23. Strava 24. Léčení 25. Láska 26. Projevují se další talenty 27. Christinin světelný sloupec  28. Fantom smrti 29. Jména Elena a Christina 30. Telepatie, telekineze a další schopnosti 31. 2015 – přestup na nižší stupeň 32. 2015 – letní prázdniny 33. Bytosti nesvětla 34. Každodenní drobné události 35. Rozhovory s Christinou 36. Otázka volby povolání 37. Záhada okolo Eleny 38. Povolání a poslání 39. 2016 – vzniká síť světla 40. Náš knižní projekt 41. Christina – slovo na závěr... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Anch-books

Christina

GepardLady
15.01.2022 4 z 5

Miluju knihy, na které musím myslet, i když zrovna nemám možnost číst, a do kterých se pak znovu hladově začítám. Tahle sice má z literárního hlediska své mouchy (což se dá pochopit, když autorka není spisovatelka, větší problém jsem měla s českým překladem ), ale obsah a sdělení je nad to všechno. Jednak se mi díky Christině objasnila spousta otázek týkajících se lidí s rozšířeným vědomím a to, co jsem dřív brala s rezervou jako nepodložené, nebo rovnou jako sci-fi, teď vnímám jinak. Je skvělé, že žijeme v době, do které se rodí duše, jako je ta Christinina. :-)

RenataP
25.11.2019

Dvě roviny knihy jsem vnímala: mateřskou a hluboce duchovní. Obě se prolínaly a také zanechávaly v různé intenzitě emocionální příchuť i dlouho po přečtení. Krásný příběh mateřství, lásky, a jasnovidné dívky, která přináší informace, jež stojí za zamyšlení.

reinkarnace stavy změněného vědomí vědomí indigové děti dimenze

2019  94%Christina: Dvojčata zrozená jako světlo
2020  95%Christina, kniha II: Vize dobra