Christina

Christina https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9547/bmid_christina-vXD-9547.jpg 4 173 16

Graham Family série

Za časů války mezi Skoty a Angličany přijíždí k panství Hamstead Heath družina vedená Jamiem Grahamem. Urostlý rebel nechce po tamní paní nic víc než peníze, ale hrdá Angličanka mu místo toho nabídne sama sebe. Klade si jedinou podmínku? Aby ji vzal s sebou jako svou zajatkyni. Jamie původně neměl nic takového v úmyslu, ale nedokáže odolat sladkému pokušení, které mu půvabná šlechtična přislíbila … Christina je ochotna učinit vše, aby vysvobodila svého bratra z vězení, kam jej uvrhl anglický král za domnělou zradu. Doufá, že jako rukojmí vzbouřeneckého Skota zmírní vladařův nespravedlivý hněv, který dopadl na celou jejich rodinu. Pro splnění svého záměru podstupuje nezdolná Christina nejednu těžkou zkoušku, ale to ještě netuší, že náhlý zvrat osudu ohrozí její život – a také život muže, který ji nedobrovolně drží v zajetí a podařilo se mu uchvátit její srdce …... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

The Lion In Glory , 1999

kacenka6144
21.08.2023 4 z 5

Christina je odvážná mladá dáma, jejíž činy občas hraničí se sebedestrukcí. Ale naštěstí je tu Jamie Graham, který ji dokáže vždy v pravou chvíli zachránit zadek. Je to pěkná romantická knížka, ale u této spisovatelky ani nic jiného nečekáte.

DUNIKO
10.03.2022 5 z 5

Tak to bylo opravdu krásné čtení (◍•ᴗ•◍)

mariva
09.05.2021 4 z 5

Příjemná oddychová četba, neschází romantika a vše je zasazeno do historických skutečností z období bojů Skotů o nezávislost. Určitě si najdu další knihy z této série.

RendyaDav
13.01.2020 4 z 5

Pěkné čtení pro romantické duše.

zimolka
29.11.2019 5 z 5

Moc pěkné čtení,opět autorka nezklamala.

petraj30
28.07.2019 3 z 5

Nebylo to špatné, jen bych o Jamieho čas od času přerazila strom, podle mě se choval jako buran, ale snad ho Christina zkrotí

Jája92
19.02.2018 3 z 5

V celku dobře napsaná kniha, čtení na jedno odpoledne.

PerlaZP
25.06.2017 4 z 5

Krásný příběh, kterému vůbec nic nechybělo. Jamieho jsem si oblíbila, už v předchozím příběhu a jsem vážně moc ráda, že mu autorka dala více prostoru… Knížce dávám čtyři hvězdičky...

Barbora H
14.01.2016 3 z 5

Kniha by se mi líbila, kdyby těch bojů už opravdu bylo méně... Ale ... Někdy se k ní třeba vrátím, ale zatím ji nemohu spravedlivě ohodnotit.

moudivlacek
28.12.2015 4 z 5

Vím, že sourozenecká láska je někdy hodně silná, ze začátku jsem i Christinu chápala, ale pak její čin už ne. Obdivovala jsem Jamieho, který se musel hodně držet, aby ho Christina nepřivedla k šílenství či ji neublížil. Neměli mezi sebou jednoduchý vztah, o to víc pak byli k sobě přitahováni. Moc pěkné čtení, určitě jsem si ji nepřečetla naposledy.

ariel platto
22.05.2015 3 z 5

Už jsem byla unavená jak si pořád nedokázali říct, že se milují. U Princezny ohně to bylo super i Vikingové super, ale tady už beru hvězdičky.

Aingeal
15.02.2015 4 z 5

Krásný příběh :). Christina - jako většina hrdinek od Drake - by někdy zasloužila srazit hřebínek, ale jinak jsem si ji i Jamieho moooc oblíbila :), sympatický pár. Moc hezká kniha, doporučuji (volně navazuje na Vítězného rytíře, ale nic se nestane pokud začnete s touto, na děj to nemá zas až takový vliv) ;).

miruska1
14.01.2015 5 z 5

pekny pribeh.........

liletka_a
23.03.2013 5 z 5

Christina je pěkný číslo a Jamiemu z ní jde hlava kolem :) Oba jsem si je hned od začátku oblíbila a samozřejmě jsem jim fandila až do konce :) Navzájem se přitahují, ale ani jeden z nich nechce udělat první krok. U některých pasáží jsem měla i na krajíčku a určitě si jí ještě alespoň 2-3x přečtu i když není nejkratší :)))

kika 13
01.03.2013 3 z 5

Pěkný román na oddychové čtení.

Katk
07.07.2012 5 z 5

Toto byla první kniha, co jsem od autorky četla. Tenkrát mě úplně nadchla, ale bylo znát, že jí ještě nějaká předchází (Vítězný rytíř). Jinak doporučuji - velice krásná!