Chrastění kostí

Sériový vrah až do morku kostí. Psychopat mnohem děsivější než Hannibal Lecter. Plánoval dobře. Vede dva životy. V jednom je stejný jako kdokoli jiný. Ale v tom druhém je správcem morbidního muzea své rodiny. Nyní nastal čas na rozšíření sbírky. Je připraven nasytit svou posedlost, a je na lovu. Jakey Frith a Clara Foyleová mají něco společného. Mají něco, co on potřebuje. Začíná děsivá hra na kočku a myš mezi hrozivým sběratelem, Jakeyho otcem a Ettou Fitzroyovou, utrápenou detektivkou, která náhlý příval únosů vyšetřuje. Příběh knihy Chrastění kostí Fiony Cummins je zasazen do londýnské čtvrti Blackheath a zkoumá ten šev temnoty, který prochází námi všemi; zápas mezi světlem a stínem, vykoupením a pomstou. Je to náhled do mysli psychopata. A je to také příběh o nevzdání se naděje ve chvíli, kdy se zdá, že veškerá naděje je již ztracena....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/358409/chrasteni-kosti-enI-358409.jpg 3.858

Etta Fitzroyová (1.)

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Baronet

Rattle (2017)

Kniha Chrastění kostí

hanka9238

Tak za mě super, napínavý a zase úplně jiné téma než jsem zvyklá. Mě se to moc líbilo.

petrsema

relativně slušný příběh sráží absolutně amatérský, příšerný překlad

lenka7679

Bohužel mě kniha nezaujala, přišlo mi, že je v ní minimálně o sto stránek více, než potřebovala. Příběh byl uskákaný a neseděl mi. I když je konec otevřený, já si jistě druhý díl nepřečtu.

anndy

Děsivější než Hannibal Lecter určitě ne, ale krimi dobrá. Bohužel s dosti otevřeným koncem, takže čekám na další díl, který si zase ráda přečtu

maličkán

Tak toto byla jízda. Pěkně psané, napínavé, musela jsem využít každou chviličku a stále číst. Konec je připraven na další díl, bude Sběratel, už se těším až vyjde.

Taurusfairy
26.12.2018

Už to bylo víceméně vse řečeno..celou dobu jsem čekala až přijde to "něco" co bude horší než ten Hannibal a ono to nepřišlo. Konec byl takový jako že "už nevim jak dál a tak nechám otevřený konec". Ale četlo se to samo, ani chvíli nenudilo. Takže bych doporučila pokud zrovna nemáte co číst.

len85hor
11.09.2018

tak jsem konečně dočetla, kniha se mi víceméně líbila, ale stále jsem čekala "něco" a to "něco" nepřišlo, jak psala zdendula31: děsivější než Lecter...to ani náhodou - plně souhlasím, knihou jsem proplula jedním uchem tam druhým ven, odpočinkové čtení

KSamara
26.08.2018

Četlo se samo, mohl by být druhý díl ☺️

napětí

Fiona Cummins