Chovejte se jako Darth Vader

Chovejte se jako Darth Vader https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500037/bmid_chovejte-se-jako-darth-vader-Owi-500037.PNG 4 12 3

Kdo je nejcharizmatičtější chlápek v celé galaxii? Darth Vader! Najdete zde 30 lekcí pro šťastnější život, které jsou proloženy citáty, kvízy, hrami a úkoly, které vám pomohou Darthovu životní filozofii lépe vstřebat. Tato kniha přináší celou životní filozofii Dartha Vadora, jíž se můžeme ve svém životě inspirovat i my. Už jako malý byl vášnivým zastáncem tradičních hodnot, miloval svoji matku a ctil důležitost rodiny, byl věrným společníkem, rytířem respektujícím své nadřízené a vždy ochoten pomoci. Díky této knize znovu objevíte Lukova otce, ba co víc, načerpáte od něj důležité životní lekce - jak se oblékat, jak se chovat v práci, jak získat sebedůvěru, jak se zdravě prosadit bez vnucování a mnoho dalšího.... celý text

Akinimod25
21.11.2023 5 z 5

Naprosto úžasná kniha. Vhodná i pro puberťáky!

Etilik585585
13.08.2022 5 z 5

Opravdu zajímavá kniha, asi by mně nikdy nenapadlo se takovýmto ,a musím říci ,že velmi zajímavým způsobem zamýšlet nad psychologií postav nějakého románu či filmu.
Určitě stojí za to si tuto poměrně útlou , ale obsahem hutnou knihu přečíst. Vřele doporučuji.

Ashi
06.08.2022 5 z 5

Bavilo mě to :)
Popravdě mě nikdy nenapadlo se nad psychologií postav zamyslet víc.
Najednou to dává smysl.

sebedůvěra, sebevědomí rozvoj osobnosti, osobní rozvoj mezilidské vztahy

Gwendal Fossois
francouzská