Chov psů

Chov psů https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260204/bmid_chov-psu-260204.jpg 5 15 4

Monografie týkající se chovu psů je dosud nejvýznamnější a nejprodávanější knihou s touto problematikou u nás. Podává vyčerpávající přehled dosavadních údajů a znalostí o vzniku, vývoji a rozvoji psů. Je výslednicí nejen teoretických znalostí a praktických zkušeností autora, ale i jeho schopností pedagogických. Jednotlivé kapitoly, doplněné obrazovou dokumentací, jsou pojaty tak, aby čtenář mohl čerpat potřebné informace pro kvalifikované držení, výcvik či chov psa bez ohledu na jednotlivá plemena. Poslední kapitola je věnována organizování chovatelské činnosti v ČR a jejím vazbám na Mezinárodní kynologickou federaci (FCI). 3.vydání.... celý text

draka
12.09.2020 5 z 5

Pokud jsem chovatelem psů nebo si chci pořídit psa, ať již z jakéhokoliv důvodu, neměla by mně tato komplexní knížka o chovu dávných přátel člověka chybět v knihovně.

zuzepka
30.01.2016 5 z 5

Vyčerpávající obsah ,ojedinělé knihy v které se dozvíte vše, co potřebujete vědět o chovu psů.Vřele doporučuji dozvíte se cenné rady.

Vikiki22
04.10.2015 5 z 5

Knižka, ktorú by mal preštudovať KAŽDÝ začínajúci i skúsený chovateľ. Jedinečná kniha na SK a CZ trhu, ktorá sa zaoberá s problematikou chovu psov ucelene a dopodrobna.

PeaceLove
09.12.2013

Super knížka, jsou tam všechny informace pro chovatele.. doporučuju přečíst