Chléb a koláče pro štíhlou postavu

Chléb a koláče pro štíhlou postavu https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460653/bmid_chleb-a-kolace-pro-stihlou-postavu-bBS-460653.jpg 5 1 2

Foodblogerka Die Wölkchenbäckerei nabízí sbírku receptů pro každého, kdo se snaží zhubnout a mění proto jídelníček, zároveň se nechce obejít bez chleba, koláčů a jiného pečiva. Jednoduché a rychlé recepty jsou ideální pro začátečníky i pokročilé pekaře. Kombinací zdravých, nízkokalorických přísad s vysokým obsahem vlákniny a bílkovin vzniká zdravé, lehké a chutné pečivo.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Esence

Abnehmen mit Brot und Kuchen: Die Wölkchenbäckerei , 2018

veronika4001
19.03.2021

Knihu jako takovou nemohu úplně zhodnotit, ale mám ji doma a musím po předběžném shlédnutí říci, že už teď se mi zamlouvá, protože jsou v ní osvědčené recepty na buchty, řezy, dorty a bábovky, na které jsme zvyklí, ale ve kterých jsou původní suroviny nahrazeny zdravějšími variantami. Pak tam jsou recepty mně neznámé, například na chléb, bulky, pizzy a jiné slané (i sladké) pečivo, jejichž ingredience, zdá se, nesou rovněž zdravější přídech. Kniha je bohatě ilustrovaná a recepty jsou pochopitelné, nic, co by mě zarazilo. Nejsem kuchařka ani cukrářka a myslím, že snad ani vařit a péct neumím, ale kniha je určena i pro začátečníky jako jsem já, což mi absolutně vyhovuje.

georginaa
15.01.2021

Tato kniha mě zaujala, jelikož si doma chleba peču sama a ne vždy se povede, možná že by tyto recepty mohly pomoci. Ještě mě zaujalo, že je to z přísad po kterých se "netloustne".

kuchařky pečivo koláče

2021  100%Chléb a koláče pro štíhlou postavu
2022  93%Chléb a koláče pro ještě štíhlejší postavu

Kniha Chléb a koláče pro štíhlou postavu je v