Chirurgie v kostce

Zcela nové, přepracované a aktualizované vydání úspěšné učebnice nakladatelství Grada, které vychází po 13 letech. Zásadních změn doznal i autorský kolektiv pod vedením současných editorů publikace – prof. MUDr. Alexandra Ferka, CSc., doc. MUDr. Zdeňka Šubrta, Ph.D. a MUDr. Tomáše Dědka, Ph.D. Informace jsou podávány v bodech s důrazem na to, co se na školách přednáší, co se vyžaduje při klinické výuce a co se zkouší. V kapitolách se uvádí charakteristika onemocnění z epidemiologického hlediska, přirozený průběh onemocnění, diagnostický postup, možnosti chirurgické léčby a indikace, komplikace, výsledky léčby. Jednotné členění přispívá k vysoké didaktické hodnotě učebnice. Publikaci ocení studenti medicíny, mladí lékaři před specializační zkouškou z chirurgie, ale také lékaři ostatních medicínských oborů a sestry-specialistky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/245379/chirurgie-v-kostce-245379.jpg 35
Literatura naučná, Zdravotnictví
Vydáno:, Grada

Kniha Chirurgie v kostce

knedlik
26.12.2016

Chirurgie v kostce obsahuje chirurgii v kostce. Neočekávejte od ní ani víc, ani míň. Některé kapitoly jsou sepsány velmi užitečným a dostatečným způsobem, některé poněkud nešťastněji. Co mě vytáčelo u všech, tak že mi ta knížka celou dobu tyká!!!
Jako doplňkový studijní materiál je ale určitě užitečná.

mistrikova
09.07.2016

Z této učebnice jsem se učila na zkoušku z chirurgické propedeutiky a zopakovala jsem si z ní i před státnicí z chirurgie...některé pasáže jsou však již zastaralé, například transfúze krve, odstranění klíštěte...ale od toho jsou přednášky a aktualizované vydání :-D

chirurgie

Autoři knihy