Chci víc

Autobiografie známého rockera, jenž svérázným způsobem komentuje klíčové okamžiky svého života i tvorby. Kniha obsahuje množství divokých fotografií i textů, které Iggyho Popa řadí mezi ty nejlepší rockové básníky.

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47763/chci-vic-v6s-47763.jpg 4.527
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Maťa

I NEED MORE, 1992

Kniha Chci víc

Kozel
22.09.2015

Iggy je ikona, naprosto nepřehlídnutelná ikona, ať už posloucháte punk, rock, metal, samotnýho Iggyho a nebo tuhle scénu znáte jenom z předsudků mainstreamu. "Chci víc" není typická autobiografie, ale směsice myšlenek na téma vlastního vývoje, názorů na muziku a na svět v tak, řekněme, chaotickym stylu, jak by člověk od Iggyho čekal. Čtení, který je hlasitý, zábavný, svižný, přeskakující v rytmu, ale přitom neztrácející lajnu (nejen koksovou).

mjmoonwalker
16.12.2010

Přesně tak, ... kdo se o Iggyho zajímá je to vlastně jediná kniha o něm, která je zatím v češtině. Ale byla super :-)!

frenchie
25.11.2010

Každý, kdo poslouchá punk a zajímá se o jeho počátky a historii, nebo jen samotného Iggyho by si měl tohle přečíst. Vtipné příběhy, podobné jako v "Zab mě prosím" (která je také základem pro všechny, kteří se zajímají o punk od jeho začátků).