Chci tě zpátky! ekniha

O miliardáři Williamu Walkerovi se povídá, že je arogantní a má srdce jako z kamene. Dělat mu osobní asistentku bylo pro Indiu nekonečnou noční můrou. Když se jí naskytla jiná pracovní příležitost, ani na chvíli neváhala a okamžitě po ní skočila. Už nikdy Williama nechtěla vidět, natož aby se vracela zpátky. Přesto nakonec souhlasí s tím, že na čtrnáct dní ještě jednou vstoupí do jámy lvové. Dva týdny a ani o den víc…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462173/chci-te-zpatky-THw-462173.jpg 3.329

Bratři Walkerovi 2.

Vydáno (ekniha), HarperCollins Polska

Big Shot, 2019

Kniha Chci tě zpátky!

Dellphi

Páni, tak tohle bylo až překvapivě milé. Po přečtení prvního dílu, jsem neměla žádné očekávání, ale říkala jsem si, že to zkusím, protože knihy od této autorky se mi fakt líbily (a taky pro to, že mi ve čtečce došly knížky :-D ). Každopádně to bylo fajn, taková jednohubka na jeden večer. Až mě mrzelo, že je to tak krátké. Vůbec bych se nezlobila, kdyby si s tím autorka dala více práce, trochu to propracovala a vydala jako plnohodnotný román.

Jen jedna malá výtka: nemám ráda, když je jeden okamžik či situace v knize popisována dvakrát. Jednou to popíše žena ze svého pohledu a v další kapitole popisuje to samé zase muž z toho svého. Bylo by asi mnohem čtivější, kdyby na ten okamžik autorka prostě navázala a a zpětně třeba popsala jeho pocity, ale ne popis celé situace….

Tweety0207

Autorku mám veľmi rada. Takže sa aj táto kniha čítala v podstate sama. Za jedno popoludnie som ju mala prečítanú. Ale vracať sa k nej nebudem. Prostredie hoci klišé šéf /asistentka mi nevadilo ale vôbec som to postavám neverila. Prišlo mi to umelé.

žlotirova

prvni dil byl lepší vice romanticky, tento dej byl všeobecny až posledni 10 listu stalo za neco hlavne epilog. asi by jsem vice rozvedla epilog na vice kapitol ale jinak pekne čteni

Toto autorku Mám ráda tahle kniha mě zaujala a přečetla jsem za dva dny Chtěla bych se zeptat jestli Te hle knížce nebude další díl

Maruš.D

Tuto autorku mám docela ráda a tak se kniha četla pěkně. Její styl psaní mi vyhovuje, nicméně je vidět, že jí to jde lépe s normální (plno-stránkovou) knihou. Trošku se u psaní příběhu rozvášnila a konec musela sepsat na pár stránek. Mně osobně to klišé se šéfem vs asistentkou nevadí, ale jsem zklamaná z toho urychleného konce a epilog bych napsala s trochu větším odstupem.
Na povídku je to fajn čtení.

Pavbat

Kniha mě nechytla, začátek se děsně vleče, pak je najednou vše sluníčkove a konec. Jistě co víc čekat od Harlequin romance, ale od autorky jsem čekala víc. Kniha mi přijde bez naboje, bez emocí

Randyjaja

Super, hezky se četla.

AliceTief

Čekala jsem od této autorky něco trošku jiného, knížka není úplně zklamání, ale čekala jsem víc akce, na základě jejích předchozích knih...