Chci tě zpátky!

Chci tě zpátky! https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462173/bmid_chci-te-zpatky-THw-462173.jpg 3 66 18

Bratři Walkerovi série

< 2. díl

O miliardáři Williamu Walkerovi se povídá, že je arogantní a má srdce jako z kamene. Dělat mu osobní asistentku bylo pro Indiu nekonečnou noční můrou. Když se jí naskytla jiná pracovní příležitost, ani na chvíli neváhala a okamžitě po ní skočila. Už nikdy Williama nechtěla vidět, natož aby se vracela zpátky. Přesto nakonec souhlasí s tím, že na čtrnáct dní ještě jednou vstoupí do jámy lvové. Dva týdny a ani o den víc…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ekniha , Harlequin

Big Shot , 2019

petraLI
28.04.2023 2 z 5

Postavy byly sympatické, ale to je tak všechno. Kniha je vlastně o ničem a šíleně uspěchaná. Kdyby to trochu rozvedla a vložila nějakou zápletku, tak by to bylo zajímavější. Katy umí psát parádně, ale tady šlápla hodně vedle.

1259
15.11.2022 5 z 5

Erotické a přitom lehké, odpočinkové počteníčko. Přesně dle mího gusta.

Kudík
27.02.2022 3 z 5

Min. o půl * lepší jak první díl. Postavy, hlavně William, ale i India, měly lépe propracovaný charakter a pomohlo tomu i střídání jejich pohledu. Děj byl také zajímavější, např. svěřit Rosii někomu, kdo viděl malé dítě z rychlíku, je vážně celkem odvážné. :) Závěr mi přišel moc uspěchaný, ale k tomuto žánru na pár stránkách to asi patří.

petulkapeta
15.01.2022 4 z 5

Nejvíc se mi libilo střidání postav ve vypravění.U HQ to nebýva zvykem. To že se tam objevili postavi z předešleho dile bonus. Myslim že kdyby to bylo víc propracovane a tak i delší mohla by to byt pekna kniha...

De.De.
05.01.2022

Bohužel bez *.
Kniha mi nepřipadala vůbec jako kniha, ale jako nepovedený příběh na wattpadu.
Při lepším sepsání, by určitě bylo fajn čtení, takto bohužel ne.

Hatshepsut
19.12.2021 3 z 5

O něco zajímavější příběh a asi i hlavní postavy než v prvním díle, ale určitě bych dala přednost sérii V ringu., která je od této autorky skvělá!

narisa
17.10.2021 4 z 5

Tak tento díl byl mnohem lepší než první. Postavy byly skvělé. William se nezdál, ale byl úžasný a Indie byla také skvělá. Jak již bylo řečeno, tato kniha by si zasloužila více stran. Docela mě dostalo to s tím dítětem, já bych tedy člověku, který nemá žádné zkušenosti své tak malé dítě nesvěřila. Ale William si poradil :).
Moc pěkný příběh. Rozhodně doporučuji.

TerezaMondeková
05.07.2021 3 z 5

I druhý díl se mi docela líbil. Nic velkého, nic výjimečného, konec je předem jasný. Občas jsem se zasmála, kniha je skvělá na odreagování. Ale líbí se mi, že jsme se v tomhle díle opět setkali s předešlými hrdiny a viděli, jak daleko se ve svém životě posunuli.

Dellphi
13.05.2021 3 z 5

Páni, tak tohle bylo až překvapivě milé. Po přečtení prvního dílu, jsem neměla žádné očekávání, ale říkala jsem si, že to zkusím, protože knihy od této autorky se mi fakt líbily (a taky pro to, že mi ve čtečce došly knížky :-D ). Každopádně to bylo fajn, taková jednohubka na jeden večer. Až mě mrzelo, že je to tak krátké. Vůbec bych se nezlobila, kdyby si s tím autorka dala více práce, trochu to propracovala a vydala jako plnohodnotný román.

Jen jedna malá výtka: nemám ráda, když je jeden okamžik či situace v knize popisována dvakrát. Jednou to popíše žena ze svého pohledu a v další kapitole popisuje to samé zase muž z toho svého. Bylo by asi mnohem čtivější, kdyby na ten okamžik autorka prostě navázala a a zpětně třeba popsala jeho pocity, ale ne popis celé situace….

Tweety0207
03.05.2021 3 z 5

Autorku mám veľmi rada. Takže sa aj táto kniha čítala v podstate sama. Za jedno popoludnie som ju mala prečítanú. Ale vracať sa k nej nebudem. Prostredie hoci klišé šéf /asistentka mi nevadilo ale vôbec som to postavám neverila. Prišlo mi to umelé.

žlotirova
02.05.2021 4 z 5

prvni dil byl lepší vice romanticky, tento dej byl všeobecny až posledni 10 listu stalo za neco hlavne epilog. asi by jsem vice rozvedla epilog na vice kapitol ale jinak pekne čteni

7516
19.03.2021

Toto autorku Mám ráda tahle kniha mě zaujala a přečetla jsem za dva dny Chtěla bych se zeptat jestli Te hle knížce nebude další díl

Maruš.D
19.02.2021 3 z 5

Tuto autorku mám docela ráda a tak se kniha četla pěkně. Její styl psaní mi vyhovuje, nicméně je vidět, že jí to jde lépe s normální (plno-stránkovou) knihou. Trošku se u psaní příběhu rozvášnila a konec musela sepsat na pár stránek. Mně osobně to klišé se šéfem vs asistentkou nevadí, ale jsem zklamaná z toho urychleného konce a epilog bych napsala s trochu větším odstupem.
Na povídku je to fajn čtení.

Pavbat
19.01.2021 1 z 5

Kniha mě nechytla, začátek se děsně vleče, pak je najednou vše sluníčkove a konec. Jistě co víc čekat od Harlequin romance, ale od autorky jsem čekala víc. Kniha mi přijde bez naboje, bez emocí

Randyjaja
17.01.2021 4 z 5

Super, hezky se četla.

AliceTief
17.01.2021 4 z 5

Čekala jsem od této autorky něco trošku jiného, knížka není úplně zklamání, ale čekala jsem víc akce, na základě jejích předchozích knih...

Myška43
15.01.2021 3 z 5

Miluju sérii V ringu, ale tohle je pro mě zklamání. Jasně, další šéf a asistentka to mi nevadí,klišé a předvídatelnost také ne. Styl této autorky mám ráda, střídání pohledů super. Ale jako celek je tento příběh nemastný neslaný. Zbytečně pomalý rozjezd, moc rychlé sblížení Indie a Williama a málo emocí. Za pár dní ani nebudu vědět, že jsem četla tuto knihu.

Evka3814
09.01.2021 4 z 5

Je to taková milá oddychovka. Prostě styl Evansky:)

harlekýnky

Katy Evans
americká, 1976
2014  83%Šance
2015  86%V podsvětí
2014  83%V ringu
2014  82%Remy
2015  85%Ve víru rocku

Kniha Chci tě zpátky! je v