Chci tě zpátky! ekniha

O miliardáři Williamu Walkerovi se povídá, že je arogantní a má srdce jako z kamene. Dělat mu osobní asistentku bylo pro Indiu nekonečnou noční můrou. Když se jí naskytla jiná pracovní příležitost, ani na chvíli neváhala a okamžitě po ní skočila. Už nikdy Williama nechtěla vidět, natož aby se vracela zpátky. Přesto nakonec souhlasí s tím, že na čtrnáct dní ještě jednou vstoupí do jámy lvové. Dva týdny a ani o den víc…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462173/big_chci-te-zpatky-THw-462173.jpg 3.347

Bratři Walkerovi 2.

Vydáno: (ekniha), HarperCollins Polska

Big Shot, 2019

Kniha Chci tě zpátky!

Kudík

Min. o půl * lepší jak první díl. Postavy, hlavně William, ale i India, měly lépe propracovaný charakter a pomohlo tomu i střídání jejich pohledu. Děj byl také zajímavější, např. svěřit Rosii někomu, kdo viděl malé dítě z rychlíku, je vážně celkem odvážné. :) Závěr mi přišel moc uspěchaný, ale k tomuto žánru na pár stránkách to asi patří.

petulkapeta

Nejvíc se mi libilo střidání postav ve vypravění.U HQ to nebýva zvykem. To že se tam objevili postavi z předešleho dile bonus. Myslim že kdyby to bylo víc propracovane a tak i delší mohla by to byt pekna kniha...

De.De.

Bohužel bez *.
Kniha mi nepřipadala vůbec jako kniha, ale jako nepovedený příběh na wattpadu.
Při lepším sepsání, by určitě bylo fajn čtení, takto bohužel ne.

Hatshepsut
19.12.2021

O něco zajímavější příběh a asi i hlavní postavy než v prvním díle, ale určitě bych vždy dala přednost od této autorky sérii V ringu.

narisa
17.10.2021

Tak tento díl byl mnohem lepší než první. Postavy byly skvělé. William se nezdál, ale byl úžasný a Indie byla také skvělá. Jak již bylo řečeno, tato kniha by si zasloužila více stran. Docela mě dostalo to s tím dítětem, já bych tedy člověku, který nemá žádné zkušenosti své tak malé dítě nesvěřila. Ale William si poradil :).
Moc pěkný příběh. Rozhodně doporučuji.

TerezaMondeková
05.07.2021

I druhý díl se mi docela líbil. Nic velkého, nic výjimečného, konec je předem jasný. Občas jsem se zasmála, kniha je skvělá na odreagování. Ale líbí se mi, že jsme se v tomhle díle opět setkali s předešlými hrdiny a viděli, jak daleko se ve svém životě posunuli.

Dellphi
13.05.2021

Páni, tak tohle bylo až překvapivě milé. Po přečtení prvního dílu, jsem neměla žádné očekávání, ale říkala jsem si, že to zkusím, protože knihy od této autorky se mi fakt líbily (a taky pro to, že mi ve čtečce došly knížky :-D ). Každopádně to bylo fajn, taková jednohubka na jeden večer. Až mě mrzelo, že je to tak krátké. Vůbec bych se nezlobila, kdyby si s tím autorka dala více práce, trochu to propracovala a vydala jako plnohodnotný román.

Jen jedna malá výtka: nemám ráda, když je jeden okamžik či situace v knize popisována dvakrát. Jednou to popíše žena ze svého pohledu a v další kapitole popisuje to samé zase muž z toho svého. Bylo by asi mnohem čtivější, kdyby na ten okamžik autorka prostě navázala a a zpětně třeba popsala jeho pocity, ale ne popis celé situace….

Tweety0207
03.05.2021

Autorku mám veľmi rada. Takže sa aj táto kniha čítala v podstate sama. Za jedno popoludnie som ju mala prečítanú. Ale vracať sa k nej nebudem. Prostredie hoci klišé šéf /asistentka mi nevadilo ale vôbec som to postavám neverila. Prišlo mi to umelé.