Chci tě

Chci tě https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427695/bmid_chci-te-8Kh-427695.jpg 4 596 149

Bitsy: Je mi sice teprve devatenáct, ale moc dobře vím, co chci. Chci Leku Moorea. Je mi jedno, že se o mě staral od doby, kdy byl sám teprve malý kluk. Je mi jedno, že mě vychoval. Je mi jedno, že být s ním je prý špatný nápad. Vím, že k sobě patříme. Jen o tom musím přesvědčit i jeho. Leka: Našel jsem ji v temné uličce. Kdybych si ji nevzal pod křídla, tu noc by zemřela – nebo by ji potkal ještě horší osud. Než jsem se nadál, stala se světlem v mém životě plném temnoty, přístavem ve světě plném nebezpečí a krve. Viděl jsem ji vyrůstat. Snažil se ji naučit, co je správné a co není. Teď je dospělá a já cítím něco, co by slušný muž cítit neměl. Na druhou stranu… nikdy jsem o sobě netvrdil, že jsem slušný člověk. Možná moji duši ale spasí, když tu dívku uchráním před tím největším zlem – před sebou.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Want You , 2018

Knihomolka97
29.02.2020 5 z 5

Woow, to bylo něco. Nedokázala jsem se skoro vůbec odtrhnout a knihu přečetla za pár hodin.
Zajímavé, kruté prostředí. Žádná sladká předvídatelná romantika. Příběh vyprávěn z pohledu obou hlavních postav Leky i Bitsy v průběhu několika let.
Leku jsem si neskutečně zamilovala, kdo by taky ne?! Bitsy byla také úžasná.
Erotická část perfektní. Některým věcem šlo jen těžko uvěřit, ale to mi vůbec nevadilo. :)

dikyna
29.02.2020 5 z 5

Mám ráda knihy s mafii. Tohle byla skvělá kniha,četla se sama. Leka byl zlatíčko a Bitsy byla super. Za mě skvěle čtení.

Jejunka
27.02.2020 5 z 5

první půlka, popis jejich dětství, se četl dobře, ale musela jsem se tím překousat. Druhá půlka měla větší dynamiku. Občas mi vadila rozhodnutí, která ona učinila, ale na druhou stranu si všechny své chybná rozhodnutí posléze uvědomila a já ji v duchu říkala ty kr*ávo jedna. Takže jo užila jsem si to. Ale není to můj top. Bonusové body jsou za jiné prostředí, mafii a prostituci.

musivila
27.02.2020 5 z 5

Super! Kniha podle „mého gusta“. Jsem moc ráda, že jsem se v knize mýlila a nejednalo se o další předvídatelnou romanci s nádechem erotiky. Mám ráda knihy z prostředí podsvětí, mafie atd. a do toho láska :-) skvělá kombinace. První část knihy byla úžasná. Se začátkem druhé části a s devatenáctiletou Bitsy jsem měla trochu problém. Ovšem s ubíhajícím dějem jsem i to překonala. Ano, pár věcí tam bylo neuvěřitelných. Přesto se mi kniha moc líbila!

kacenka72
26.02.2020 2 z 5

Dobrá oddechovka na dobu virózy, čte se rychle, ale nějak mi většina příběhu přišla neuvěřitelná... včetně závěru.

AliceTief
25.02.2020 5 z 5

Příběh mě naprosto dostal, přečteno na jeden nádech a miluju takové konce;)

petulkapeta
24.02.2020 4 z 5

tahle kniha mě dostala na začatku jsem si řikala co to čtu,pak to začalo byt zajimave a ten konec to jsem vubec nečekala...konec šťastný a to je hlavní

nikca3882
24.02.2020 5 z 5

Srdcovka :)

veveronka
24.02.2020 5 z 5

Kniha je nadherna pripomina mi neco mezi knihy Martiny Cole a Catherine Doyle.Celou dobu jsem se nemohla odtrhnout.Leka byl skvely a Bitsy bojovnice

1moniccka
21.02.2020 5 z 5

Jeziiisss to bylo neco neskutečnýho dlouho jsme necetla neco takoveho skveleho. Leka byl borec si vzit Bitsi i kdyz nic nemel a sam byl na hrane o preziti ale zvladl to a pak to jak to vse vyrostlo postupne v lasku nadhera. Kazdy den jsme se tesila na vecer kdy muzu cist a ponořit se v klidu do knizky tuhle si urcite prectu urcite víckrát

Maruš.D
20.02.2020 5 z 5

NAPROSTO BOŽÍ!!!!!!!!
Asi tak bych knihu popsala. Od prvního písmenka jsem se strašně “bavila”. Občas to bylo smutnější, občas romantické, občas zábavné a dohromady jednoduše boží.
Ani jedna postava mi nevadila, nechovala se strašně a nelezla mi na nervy (po dlouhé době docela úspěch!). Příběh je úžasně zpracován, postavy se rozvíjejí a má to hlavu i patu. Předvídatelnost je jen maličká/ mizivá. Jen s tím panenstvím se mi tomu moc nechtělo věřit ????.
Celou dobu jsem se bavila a nemohla se od knihy odtrhnout. Rozhodně doporučuju přečíst. V mém případě i vícekrát :D

Petra38
19.02.2020 5 z 5

To byl poradny nářez... Přečetla jsem takřka jedním dechem. První část mě naplnila smutkem nad osudem děti a zuřivosti nad tím co musel Leka podstoupit proto aby sebe i Bit uživil... Druhá část? To už je jiný kafe:) autorka nám naservírovala talíř plný vášně, lásky a oddanosti. Ale současně i to,čeho jsou některé lidské stvury schopny. Nalijme si ale čistého vína,ačkoli je takřka nemožné nezamiloval si postavu Leka tak i on by měl hodně cernou duši, ale o tom to vlastně bylo,šťastný konec i pro gangstery:-D doporučuju! Rozhodně rozproudi krev v žilách... :-)

happy19
19.02.2020 5 z 5

Jo!Takové příběhy chci!Parádní jízda,žádné přibrždění!Chemie tam prosakuje a cáká..kde se dá:-D
Syrové,hravé,osudové..boží,-)

Pedruska01
19.02.2020 5 z 5

Kniha se velmi dobře četla a je napsaná stylem, který mi dokonale sedí, a díky tomu se to čtě i hodně rychle. Autorka ve spolupráci s jinými psát umí a není tomu jinak, i když píše sólo. Anotace zní velmi dobře a těšila jsem se, proto není ani překvapení, že po dočtení jsem spokojená, ne-li nadšená.
Nejspíš bych měla začít hlavním hrdinou Lekou, díky kterému příběh začíná. Před tím klukem potažmo dospělým mužem smekám. Byl neskutečně silným a odvážným. Dokázal se za ty roky vypracovat. Přežít. Samozřejmě nedělal něco, na co by mohl být hrdý, ale přežití si žádá své. Oblíbila jsem si ho a držela mu palce. Zamilovala jsem si ho. Ukradl mi srdce. Bez debat. Jediné, co mi možná vadilo nebo spíše nesedělo, byl začátek vyprávění - ve dvanácti se rozhodně nevyjadřoval na svůj věk, naopak, nevědět, kolik mu je, mám ho za dospělého chlápka s několika nehezkými přívlastky. V tom se autorka dost netrefila, ale v celku to není nic, co by kazilo zážitek, protože Leka roste.
Hlavní hrdinka Bitsy byla holčička, která náhodou vyrostla pod dohledem a výchovou Leky a neměla jsem s ní jediný problém. Naopak, stejně jako Leka měla příšerný začátek života, proto jsem jí prostě fandila. Naprosto chápu, že k Lekovi vzhlížela a taky, že se do něj zamilovala, že dělala, co dělala.
Jejich příběh je jedním slovem drsný. Hodně drsný a temný. Sledovala jsem to dění a neměla páru, co se bude dít. Nedalo se předvídat. Bylo to silné a chytilo mě to. I když se postupem času, dejme tomu, zlepšoval vývoj - z temnoty na světlo - pokaždé se něco stalo, co tím vývojem otřáslo. Nikdy nebyla žádná jistota. Leka byl ovládaný organizací a Bitsy Lekou. Oba mohli dělat jen málo. Určitá závistlost ve více směrech. Ten svět byl hnus a oni dokázali prorazit. Podvolit se. Jeden druhému. Stálo je to hodně, ale urdželi se - navzájem. Ten vztah, co mezi sebou celou tu dobu měli byl krásný - ochrana, žárlivost, láska, strach.
Rozhodně tohle není tradiční romantický příběh s klišé prvky - ani náhodou. Pro mě to byl právě unikát mezi "klasikou". Do poslední chvíle to totiž nebylo "šťastně až do smrti". Ta brutalita na konci mě děsila, neměla jsem páru, jak to sakra teď jako dopadne. Autorka to napsala skvěle, dokázala napínat a překvapovat. Co mě těší a jsem za to ráda, že to vydrželo až do epilogu. Mám zkušenost, že právě epilogy mě, ačkoliv jsem velká romantická duše, dokážou svým způsobem znechutit a neustále nad nimi protáčím oči a říkam si sakra proč. Člověka to po dobrém příběhu prostě zklame. Tenhle epilog byl ale výtečný. Jsou tam nové postavy - Zach, Becky a Kincaid a já po přečtení toužím pokračovat a znát jejich příběh. Stačilo pár stran, pár řádků a oblíbila jsem si je, především kluky, kteří dostali větší prostor. Každopádně jsem moc ráda, jak to s ústřední dvojicí - Lekou a Bitsy - dopadlo. Zasloužili si to. Po tom všem, co mají za sebou... jednoznačně a bez debat.
Jsem nad míru spokojená, byla to úžasná kniha, kterou bylo radost číst. Dokázala ve mě probudit dost emocí a neskonale jsem si ji užila. Víc takových, víc děl od autorky. Osvědčila se. Nejde jinak než ohodnotit plným počtem a přidat velké doporučení. :)

V.Vendulii
18.02.2020 5 z 5

Ach, po dlouhé době něco, co mě nadchlo. No nejsou sexy tihle ochranitelští gangsteři? :-D Nechyběl humor, romantika ani akce. Moc hezky a rychle se to četlo. Mám ráda tenhle hovorovejší jazyk, který hned působí k postavám věrohodněji.

peitho.1
18.02.2020 4 z 5

Originální, drsný a silný příběh na který jen tak nezapomenu, což co si budeme povídat, je v tomto žánru velké plus. Trochu výhrady mám k chování některých postav a první část knihy bych o něco zkrátila, případně bych protáhla část druhou, ale celkově se mi příběh líbil a oceňuji originální epilog.

Majuš333
18.02.2020 3 z 5

Priznám sa, že som počas čítania vôbec nevedela, ako knihu hodnotiť, takže som si nechala pár dní na uloženie všetkého...
Nie som prvá a nebudem určite ani posledná, ktorá napíše, že som od knihy očakávala niečo iné :) Toto prostredie naozaj nemusím: drogy, zbrane, gangy, prostitútky... Čítalo sa to naozaj samo, to musím uznať... Nemám predsudky, ale v prvej časti knihy sa mi naozaj nezdalo správne, aby sa Bitsy a Leka dali dohromady :( Prišla druhá časť a môj názor sa obrátil o 180 stupňov a ja som doslova kričala s každou stránkou, aby sa už konečne dali dokopy :) Záver bol presladený...a zápletka mi prišla naozaj nijaká... Ale od autorkinej prvotiny u nás som čakala niečo viac a zatiaľ som presvedčená, že sa ku knihe nemám chuť vracať :( No aspoň viem, kto z dua autoriek dodáva tú 'špinavšiu' stránku :)

Domča153
18.02.2020 3 z 5

Začátek byl až neuvěřitelně slibný. Potom se ale Bitsy po návratu ze školy začala chovat katastrofálně - ufňukaná a upřímně i úplně hloupá.
Z knihy mám smíšené pocity. Za přečtení stojí ale stačí to jednou.

Chvilkasnění
17.02.2020 5 z 5

Really?? To bylo úžasný. Příběh je napsaný tak dobře, že vás to láká přečíst knihu jedním dechem. Pocity v knize jsem prožívala s hlavními hrdiny. A Leka? Existují někde takový? Bohužel pro mě, jsem ji přečetla za jeden den. ♥

Knihomolka728
17.02.2020 5 z 5

Jedno slovo. ÚŽASNÁ ❤️
Kniha byla naprosto perfektní. Líbila se mi od začátku do konce. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Obě dvě postavy mi byly hrozně sympatický. Hlavně Leka. Do toho jsem se zamilovala hned od začátku. Líbilo se mi jak ju chránil. Prostě dokonalá knížka. Musíte si ji přečíst ❤️