Chci tě

Chci tě https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427695/bmid_chci-te-8Kh-427695.jpg 4 595 149

Bitsy: Je mi sice teprve devatenáct, ale moc dobře vím, co chci. Chci Leku Moorea. Je mi jedno, že se o mě staral od doby, kdy byl sám teprve malý kluk. Je mi jedno, že mě vychoval. Je mi jedno, že být s ním je prý špatný nápad. Vím, že k sobě patříme. Jen o tom musím přesvědčit i jeho. Leka: Našel jsem ji v temné uličce. Kdybych si ji nevzal pod křídla, tu noc by zemřela – nebo by ji potkal ještě horší osud. Než jsem se nadál, stala se světlem v mém životě plném temnoty, přístavem ve světě plném nebezpečí a krve. Viděl jsem ji vyrůstat. Snažil se ji naučit, co je správné a co není. Teď je dospělá a já cítím něco, co by slušný muž cítit neměl. Na druhou stranu… nikdy jsem o sobě netvrdil, že jsem slušný člověk. Možná moji duši ale spasí, když tu dívku uchráním před tím největším zlem – před sebou.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Want You , 2018

Kakatja
28.05.2020 1 z 5

Neurazí, nenadchne. Autorka mě nepřesvědčila.
Spoiler!!
Dvanáctiletý zlodějíček zastřelí z ničeho nic poldu (i když je to prase)? Čtrnáctiletý se vydává za devatenáctiletého? Drsný a krásný gangster, který se pohybuje za hranou zákona a panic? Kluk co se stará o dítě, cítí k ní bratrskou lásku a pak tu holku oje*e. Bits? Blbá a nesympatická.
Bohužel, zklamání, čekala jsem mnohem víc, za mě ne.

TomuVer
25.05.2020 4 z 5

Kniha bola dobrá a vôbec mi nevadil ten vraj zdĺhavý "začiatok". Práve kvôli opisom celého ich dospievania bola knihá iná a výnimočná. Neboli tam žiadne trápne scény a opisy navyše.

Monka0901
24.05.2020 4 z 5

Pekna kniha, avsak zaciatok bol pre mna strasne zdlhavy

Ella161
18.05.2020 2 z 5

Námět skvělý. Jenž tyhle gengy a tak, není nic pro mě. Ovšem kniha je pěkná.

seabook04
12.05.2020 3 z 5

No, kde začít?

Ačkoliv se může kniha jevit "nevinně", autorka zvolila nejen drsnější prostředí, ale i styl psaní. Takže milovnice drsnějších a až surovějších erotických románů by si určitě neměly knihu ujít.

Každopádně, to je asi vše. Kniha nemá žádné extra plusy a ani extra mínusy. Je to naprostý průměr mezi tímto druhem literatury. Což je na jednu stranu velká škoda, protože autorčin styl je neskutečně čtivý a knihu zhltnete za jedno odpoledne. Proč je kniha průměrem? K postavám a ani samotnému příběhu si nevytvoříte absolutně žádný vztah. Prostě nula. A to je u tohoto druhu literatury jednoduše klíčem k úspěchu.

Autorka ale bohužel tento, ani žádný jiný klíč k mému srdci nenašla.

LilianaFalcon
06.05.2020 3 z 5

Na to, aby to byla skvělá romance, byl ten začátek moc rozvleklý.
A i když se autorka snažila popsat drsné prostředí, nějak jsem tomu nedokázala uvěřit.
A i ta láska mezi hlavními hrdiny ve výsledku působila vynuceně.
A ten konec? To zkrátka bylo strašně jednoduché.

Blanka29
02.05.2020 2 z 5

Cetla jsem hodne knih s podobnym tematem a musim rict, ze tato byla hodne slaba. Proc vlastne autorka psala o jejim detstvi, kdyz ho pak nijak nevyuzila? Dale cast, kdy Leka chce odejit? Dobre, byl dobry, ale az tam moc, ze dela z ostatnich budizknicemy je za vlasy pritazene. A pak ten konec? Zadne stehovani, schovavani atd. pred pomstou? Proste mi to prijde jak spatna pohadka...

hadenka
30.04.2020 2 z 5

Ze začátku jsem se u knihy trápila,nemohla jsem se nějak začíst, nicméně jsem knihu dočetla,ale za mě asi ne.

be_pa
26.04.2020 3 z 5

Příběh mezi hl. hrdiny byl zajímavý. Bavil mě. I když Bitsy se chovala jako naivka, podceňovala nebezpečí, nebrala ohledy. A Lekova "práce"? Na romantický příběh docela tvrďárna, ze které vyjde bez viny, jako šťastný taťka a manžel.

Dee69
21.04.2020 5 z 5

pre mňa neznáma autorka, ktorá príjemne prekvapila. Prvých niekoľko strán som si nebola istá akým smerom sa ide príbeh uberať, avšak autorka zvolila štýl písania ktorý nám odhaľuje tento príbeh od jeho úplného začiatku. Je skvelé sledovať ako sa z pribúdajúcimi rokmi vzťah hlavných postáv menil a postupne vyvíjal. odporúčam :)

muchomurka
20.04.2020 2 z 5

Může obsahovat spoilery.
Na tuhle knížku jsem se fakt těšila, anotace mě navnadila. Bohužel jsem asi měla přílišné očekávání a jsem zklamaná. První půlka knížky je o jejich dětství, srdce mi plakalo nad tou malou nevinnou holčičkou, to jsem myslela, že nedám a knížku odložím. Také moc nechápu, proč tyhle kapitoly v knize byly, když je autorka pak nijak nevyužila dále. Akorát zdržovaly a rozčilovaly mě. K čemu byl náhled na něco a pak nic? Proč zrovna o těchto událostech jejich života psala? Poté, co se děj přesunul do přítomnosti - dospělosti, tak jsem doufala, že se to zlepší. Ale bohužel. Bitsy byla nevděčná, neposlouchala a pořád jen řešila svůj vzhled, až to bylo otravné. Její tvrdohlavost je dohnala k tomu, k čemu je dohnala a pak bylo pozdě bycha honit.
Prostředí se mi také nelíbilo, ale chápu, že prostředí gangu nemá být krásné. Jen jsem tak nějak doufala, že to bude jen na okraji a děj se pak bude odehrávat jinde. Bohužel. A protože tohle je slaďák, očekávala jsem také, že záporáci budou potrestáni, hlavně Mary.
Také mě štvaly nesrovnalosti v ději a myšlení hlavních postav v různých časových obdobích neodpovídalo danému věku, což neskutečně tahalo za oči. Jak kdyby celou dobu byly dospělé.
Epilog, proč tam byl zrovna tento epilog? Že by bylo pokračování?
Celkově vzato mě kniha hodně zklamala, jsem ráda, že jsem ji silou vůle dočetla a posílám jí dál.

kalimaskry
19.04.2020 5 z 5

Kniha se povedla, je tam napětí a není to jen samá romantika a erotika.

Nuttelka
11.04.2020 4 z 5

(SPOILER) Jako jo, kniha mě držela a nutila stále číst dál, čtyři hvězdy dávám jen díky poslední třetině knihy, kdy konečně na sebe hupli :-) Ale i tak to bylo takové divné, zamilovat se do sebe, když spolu vyrůstali, ano, nebyli sourozenci, našli se, jí bylo pět, jemu 12 a do 27 let být panic, i když pracujete pro gang ??? Na jednu stranu drsné, na druhou stranu moc pohádkové ? Asi jo... Nebylo to špatné, je tam vše, co se očekává, ale úplně na zadek jsem si z toho nesedla.

Serky
08.04.2020 5 z 5

Nenechá vás v klidu dokud ji nedočtete.
Je to pohádka pro velké holky? Ano je, ale takové příběhy přece hledáme a potřebujeme.
Moc hezky napsané. I když autorka zbytečně nepopisuje jaký lustr visí v pokoji, kolik skleniček stojí na stole a podobně. Vím přesně kde jsem a dost dobře si dovedu představit jak to kolem mě vypadá.
Za mě velké překvapení a už teď se těším na další knihu této autorky

jinbr
03.04.2020 5 z 5

Kniha mě zaujala už od samého začátku, pořád se něco dělo a z Bit nakonec nevyrostla taková křehká žena, jak se možná nejdřív mohlo zdát. Leka byl super, líbil se mi okamžik, kdy byl každý z jedné strany stěny... Moc pěkné, jako sólová autorka se Jen určitě neztratí

LadyAlena
02.04.2020 4 z 5

Tak těžko prožitelný příběh … mladý kluk aby vše podřídil děcku? nevím. Napsané je to hezky, ale nedostala jsem se do toho úplně, tak jak mám u knížek ráda

kofola33
01.04.2020 5 z 5

Me se to libilo. Moc. Melo to stavu, napeti, erotiku, cteni odsypalo a rozhodne nenudilo. Nepatram po tom, ci to bylo nebo nebylo mozne, ci to byla pohadka pro dospele nebo ne nebo co. Proste se mi to libilo a davam plny pocet. Tak. :-)

fa.sci.ko
30.03.2020 1 z 5

Celkem hrůza.
Hlavní hrdinka Bitsy mi přišla neuvěřitelně hloupá a Leka mě štval asi tak od desáté stránky. Ani jedna z postav mi nepřirostla k srdci, jejich vztah i chování mi bylo jedno a konec byl asi stejně reálný jako Harry Potter :)
Na to, že autorka spolupracuje s Elle Kennedy a jejich společné knížky jsou super, tak to bylo ohromné zklamání. Víc k tomu nemám, co napsat.

Lucuschka
30.03.2020 5 z 5

Moc hezký příběh. Moc hezká pohádka ;-) Moc hezká oddychovka a pěkně se to čte. Líbilo se mi to a doporučuji.

Stanas513
28.03.2020 5 z 5

Novodobá červená knihovna, bez známky toho, kde a kdy se příběh odehrává. Děj není také právě moc propracovaný. Trochu mi připomíná Kmotra. Přesto dávám 5 hvězdiček. Čte se dobře, má to spád, je tam i trocha erotiky.