Chci si zorganizovat život

Chci si zorganizovat život https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347799/mid_chci-si-zorganizovat-zivot-9Bv-347799.jpg 3 28 9

Zdá se vám život chaotický? Zasekli jste se v množství věcí, které vlastníte? Přemýšleli jste někdy nad tím, oč by byl život jednodušší, kdybyste si ho dokázali líp uspořádat? Ať už jste zaneprázdněný rodič, student nebo dokonce ředitel společnosti, vše zvládnete lépe, když budete organizovaní. Tato kniha vám pomůže zjistit, jaká je vaše organizátorská osobnost a styl, a jednoduše navrhne kroky k osvojení si snadných návyků, které potřebujete k úspěchu – od uklizení pracovního stolu až po zorganizování diáře a digitálního života. Tato kniha plná praktických řešení, tipů a inspirace vám umožní omezit nepořádek, chaos a stres a přinese mnohem více prostoru a volného času.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Esence

I Want to Be Organized: How to De-Clutter, Manage Your Time and Get Things Done , 2016

LadyCotton
13.09.2022 3 z 5

Pro začátečníky je to šikovná knížka, protože tam od všeho trochu, navíc v líbivém grafickém zpracování.
Pokud už jste pár knížek o úklidu apod. přečetli, tak se nedočtete asi nic moc nového.

Prske
27.06.2022 3 z 5

Tak vyloženě zlý to nebylo, Kondo je asi lepší, ale i tady jsem našla něco užitečného. Ale co se mi fakt líbí je grafické zpracování! :)

knihyKeMne
30.05.2022 4 z 5

Malá knížečka popisuje principy, jak si zorganizovat snad úplně všechno, od nepořádku přes zaměstnání a tak dále až po finance. Přitom obsahuje zajímavý design a minimum textů - fakt jen to nejdůležitější. Možná jsou to všechno věci, které jsou popisovány i jinde; mně se líbí, jak je to pěkně všechno shrnuto na jednom místě. Protože každá z uvedených oblastí by jinak vydala na samostatnou knížku. Tohle vám ušetří čas.

LiLinka
25.03.2022 2 z 5

Na prolistování "u kamarádky" v knihovně fajn, hezké ilustrace a grafické zpracování. Ovšem co se obsahu týče, tak nic, co bychom už předtím nevěděli...

Kniga47
21.03.2022 odpad!

Kniha absolutně o ničem. Možná pro naprostého začátečníka. Ale i pro ty bych měla daleko vhodnější knihy. I Marie Kondo vám dá víc než tato kniha.

Mrs.Depp
11.07.2020 4 z 5

Pratická knížečka, kde najdete spoustu jednoduchých tipů, jak si usnadnit péči o domácnost. Myslím, že si z ní hodně vezmu a bude se mi žít líp :)

-Annett-
29.08.2018 4 z 5

Velice zajímavá kniha s poznatky, které rozhodně chci zkusit v praxi.

miuk
16.06.2018 1 z 5

Nic nového. Pro mě shrnutí něčeho, co již dávno znám a používám.

eva.haf
07.12.2017 2 z 5

Knížka vypadala zajímavě, když jsem do ní nakoukla. Bohužel nic objevného, co už jsem nečetla jinde nepřináší. Ocenit snad lze to, že se snaží být opravdu komplexní. Dává rady jak organizovat věci, byt, studium, práci, plány, projekty, sám sebe.

organizace času

2017  71%Chci spát
2017  61%Chci si zorganizovat život
2017  74%Chci žít bez stresu
2018  58%Chci žít šťastně
2018  60%Chcem získať sebavedomie

Kniha Chci si zorganizovat život je v