Chatrč

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Missy, nejmladší dcera Mackenzieho Allena Phillipse, je unesena během rodinného výletu a důkazy o tom, že byla pravděpodobně zavražděna, se najdou v opuštěné chatrči uprostřed oregonské divočiny. O několik let později obdrží Mack, utápějící se v nejhlubší beznaději, podivný vzkaz, který vypadá, jako by byl od Boha, a ve kterém ho pisatel zve na víkend do chatrče. Přestože Mackovi jeho vlastní počínání připadá nanejvýš pošetilé, vrací se jednoho zimního odpoledne na toto místo, aby znovu vkročil do samého středu svých nejtemnějších nočních můr. To, co tam najde, navždy změní jeho život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28576/chatrc-Z40-28576.jpg 3.7947
Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Knižní klub
Orig. název:

The Shack (2007)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (254)

Kniha Chatrč

Přidat komentář
Janca007
09. září

Na úvod - nejsem věřící. Knížku jsem ale přečetla a něco si z ní i odnesla. Zajímavý příběh. Možná po ní sáhnu znova a zase si z ní něco vyberu :)

Jessybelle
08. září

O knize jsem nevěděla nic, nečetla si ani o čem je. Jak jsem četla,tak jsem si říkala, jo super thriller o únosu... No ale pak najednou konec thrilleru... A je tu jakési povídání s Taťkou... Ale četla jsem dál a zklamaná jsem nebyla, ač nejsem věřící v tom pravém smyslu slova... Tak nějak se mě to dotklo...v mysli i u srdce... Tak nějak si totiž představuji, že Někdo je a má nás rád i když nechodíme do kostela...
Jsem ráda, že jsem si knihu přečetla... Určitě na ni nějakou dobu, možná i napořád, nezapomenu...

Alisce
30. srpna

Asi bych tuhle knihu sama nevyhledala, protože nejsem cílová skupina, ale musím říct, že byl příběh podán způsobem, který se mi vážně líbil. Kniha mě bavila, pěkně se u ní přemýšlelo. Myslím, že pokud k Chatrči nemáte předsudky už od začátku a jste aspoň trochu otevření, tak vás kniha nezklame. Jinak film byl pro mě o dost nudnější. Na knihách mám obecně ráda to, že se děj může podrobně popsat, což ve filmu často chybí a tím pádem tam nejsou ani některé části. A především mám u knížek vždy pocit, že jsem součástí děje, vše si představuji podle sebe a je pro mě snadnější příběhu porozumět.

Katefite
29. srpna

Knížka , která je zajímavě napsaná a pokud ji čte správný člověk, knížka mu hodně dá a hodně ho obohatí. Má mnoho zajímavých myšlenek, ale bohužel knížka nebyla zcela pro mě, protože nejsem nábožensky založená. Ale líbilo se mi jak autor podával svoje náboženské názory nenásilnou formou příběhu.

Bauriska
24. srpna

Já věřím v mnoho věcí. Ale nevěřím v Boha jako takového. Ale kdybych věřila, pak bych díky této knize mnohé pochopila. Je to velmi zvláštní a bolestná kniha.

bubblebut
21. srpna

Moc se mi líbily jednotlivé dialogy mezi postavami, myslím si, že každému člověku dokáží zodpovědět hned několik otázek, aniž by záleželo na náboženském vyznání dotyčného.

anna1615
05. července

doporučuju

deuce
27. května

Kniha, v ktorej autor opisuje pribeh muža ako sa stretáva s Trojjedinym Bohom. Nachádza cestu von zo smutku, ktory mu sposobila smrt dcery. Uzdravuje sa i zo zraneni, ktore si nesie z detstva od svojho otca.