Milenci

Charlie Parker přišel o licenci soukromého detektiva a pracuje jako barman v Portlandu. Nedobrovolné přestávky se snaží využít k tomu, aby vyšetřil okolnosti, které přiměly jeho otce zastřelit mladý pár a následně spáchat sebevraždu. Pátrání odhalí skutečnosti týkající se Parkerova původu. Mezitím se mladá dívka snaží uniknout neviditelné hrozbě, která patrně přivodila smrt jejího přítele. Bývalý novinář Mickey Wallace se rozhodne začít svou spisovatelskou dráhu odhalením Parkerovy minulosti, kterou provází řada neobvyklých událostí. V Parkerově životě se zároveň objevují záhadní milenci, jejichž jediným cílem je sprovodit ho ze světa…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/34657/charlie-parker-milen-34657.jpg 4.344

Charlie Parker (8.)

The Lovers (2009)

Detektivky, Fantasy
Vydáno:, BB art

Seiers
09.10.2016

Příjemné čtení - Parker ve formě, postavy super, darebáci rovněž. Po Zabijácích nečekané překvapení.

niki-chan
31.05.2016

Perfektní příběh, popis místa, děje, postav, zkrátka vše. Pan Connolly jak má být

rezzba
09.11.2015

Asi jsem neměl začít touto knížkou. Za mě celkem nuda, nevýrazný hrdina, nesedlo mně to vůbec.

betys6914
26.12.2014

Krásná a mrazivá, stejně jako všechny Connollyho knihy.

LucillaPeters
11.11.2014

Po Zabijácích opět návrat k Parkerovi, ale jaký. Palec nahoru, mě tahle kniha strašně bavila a ruku na srdce, bála jsem se víc než u kdejakého filmu. Ta atmosféra, kterou umí Connolly vystavět mě vždycky dostane ;-)

Trautenberg
26.12.2013

Dobře napsané, čekal jsem detektivku, ale vraždila tam strašidla - takže spíš horor.

Lenka Žofka
04.12.2012

A konečně se člověk dozví, co že to na tom Parkerovi je :)

Patapuf
09.11.2012

Charlie Parker je zpět.. Další super čtení...

John Connolly

John Connolly