Charleston

Charleston, město na jihu USA, je dějištěm životních osudů starobylé, typicky jižanské, široce rozvětvené rodiny Traddových a Ansonových v časovém úseku třicetipěti let, v období občanské války průmyslového severu proti otrokářskému jihu.

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25560/charleston-charleston-Icx-25560.jpg 4.238

Charleston 1.

Literatura světová, Romány, Historické romány
Vydáno, Gemini (ČR)

Kniha Charleston

Jája92
26.02.2020

Váhala jsem mezi hodnocením dát tři nebo čtyři hvězdičky. Kniha je rozdělená na osm částí, přiznám se, že první tři mě až tak moc nebavily, ale nakonec se to zlomilo. Zaujatě jsem sledovala osud Elizabeth, jejího bratra a dalších postav.

Schary
09.02.2018

Pekna knizecka,ale plna preklepu:)Dej knihy dost padi a je v nem dost hlavnich postav..

Euronka77
16.11.2017

Pyšný, nepokořený a nepokořitelný Charleston a jeho obyvatelé. Kniha se čte jedním dechem.

Kerberos
01.07.2017

Pěkný historický román,romantika a dobrodružství.

D.-e.-e.-
03.09.2015

Kniha ale především upozorňuje na nepokořenou hrdost a pospolitost občanů Charlestonu, kteří dokázali pořážku, zabavování léta opečovávaného majetku, rodných domů či vypalování svých plantáží a následnou tvrdou rekonstrukci Jihu nést s hlavou vztyčenou, ochotni s neutuchající odolností vždy své město pozvednout z popela a jít směle dál - pomalými kroky, ale STÁLE VPŘED!

kika 13
23.01.2013

Román se odehrává během 35-ti let a má děj.