Charles & Camilla

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Portrét jedné lásky Publikace přibližuje průběh kontroverzního vztahu prince Charlese ke Camille Parker-Bowlesové, jenž roku 2005 vyvrcholil druhým sňatkem následníka trůnu. Autor, spisovatel a publicista, který zná osobně členy královské rodiny, přináší psychologický portrét a podrobné zprávy o životních peripetiích prince Charlese a jeho vztahu k vévodkyni Camille. Na pozadí tohoto příběhu se čtenář dozvídá některé detaily o životním stylu královské rodiny, poznává povahu jejích členů a dozvídá se epizody z historie rodu. Seznámí se s oběma osudovými vztahy prince Charlese, k princezně Dianě a své pozdější manželce Camille. Poznává jejich privilegia i těžkosti. Autor líčí Camillu nezaujatě, se sympatiemi, v současné době ji vnímá jako vyzrálou, elegantní ženu, schopnou žít po boku anglického krále. Text je doplněn několika barevnými fotografiemi. Kniha je životopisným dokumentem hlavních představitelů románu a četbou pro čtenáře, kteří si příběhy o lásce slavných oblíbili. (Vzhledem k tomu, že jde o autentický příběh ze současnosti, zůstává otázkou, zda autor ve svém vyprávění nepřekročil vhodné hranice soukromí.) Speciální příloha časopisu Story. Vydáno ve spolupráci se Sanoma Magazines Praha....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20996/charles-camilla-20996.jpg 4.54
Žánr
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Albatros (ČR)
Orig. název

Charles & Camilla

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Charles & Camilla

Přidat komentář
4444913
02.04.2019

Za mě ano.Autor,přítel vévody z Edinburghu,u toho často byl,také pracuje pro charitu prince Charlese a je to znát.Kombinuje vlastní zážitky,dopisy čtenářů,na různých citacích ukazuje hlouposti zejména bulvárního tisku,pro mě ohromná věc.

LuckyZ
12.07.2017

Velmi čtivá kniha o více než 400stranách, o rodině Windsorů a jejich historii a zvláště historii královských milenek jako tradici, která se ale v tomto století velmi změnila. Siuace v královské rodině popisována z více pohledů , objekivně, pozitivně člevěkem, který má správný vztah se členy rodiny. Dal tam mnoho poznámek pod čarou, jako vysvětlení dalších vztahů, ale toto bylo docela rušivé a odvádělo pozornost jinam.