Cez mŕtvoly

Doktor E.Najarian je mladý,talentovaný a ctižiadostivý. Netuší , že ho sledujú a posudzujú a elitná klika lekárskych profesionálov sa domnieva, že má predpoklady pre vstup do ich tajného spolku,stačí ,aby lekár súhlasil s ich pravidlami hry.....

https://www.databazeknih.cz/images_books/73_/73067/cez-mrtvoly-73067.jpg 4.183

Extreme Measures (1991)

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, INA

Kniha Cez mŕtvoly

tomvall
26.03.2018

Od knihy jsem nic nečekal, o to větší je překvapení. Opravdu slušná detektivka se sympatickými postavami. Sice nebylo těžké předvídat zápletku, ale na čtenářském zážitku to moc neubírá. Knihu lze doporučit.

Hufendy
15.08.2017

Když jsem si objednala knihu, nemohla jsem se dočkat až mi přijde. Začala jsem číst a po dvou kapitolách mě to přestalo bavit. A tak jsem ji odložila s tím, že se k ní někdy vrátím. Udělala jsem chybu, že jsem ji odložila, protože od třetí kapitoly to už začínalo brát na síle. Určitě nelituji

mili159
08.05.2017

Velmi pěkné, napínavé i když chvílema malinko zdlouhavé. Určitě stojí za přečtení, bylato moje první kniha od tohoto autora a určitě ne poslední.

TaLu
07.11.2016

Trochu volnější tempo detektivky. Což je zvláštní, protože dějově je to naplněné po okraj. Zřejmě je to tím, že jde o dřívější knihu autora. Přesto vřele doporučuji všem, kdo mají rádi napínavé detektivky z lékařského prostředí. Oceňuji, že terminologie byla srozumitelná a jasná, což tento autor umí na výbornou.

tuldas
14.05.2016

napínavý

Sharkess
01.11.2015

Tato kniha mě velmi zaujala. Od prvního čtení jsem se nemohla od knihy odpoutat. Kniha napínavá od začátku do konce. Určitě stojí za přečtení.

zimka.r
07.02.2015

Tak tahle knížka mě zaujala už od první kapitoly! Napínavé od začátku až do konce! Několikrát jsem byla skutečně překvapena! Doporučuji!! :)

Pája1965
02.10.2014