Četnický pes Alto opět na stopě

Četnický pes Alto opět na stopě https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312788/bmid_cetnicky-pes-alto-opet-na-stope-BVs-312788.jpg 4 7 3

Volné pokračování úspěšné knihy o četnickém služebním psu, německém ovčákovi jménem Alto, a jeho pánovi, četníku Rudolfu Votrubovi přináší další tři desítky zajímavých a dosud literárně nezpracovaných případů, které tato nerozlučná dvojice řešila v obvodu četnické pátrací stanice v Nitře. Kniha je opět psána formou literatury faktu a obsahuje řadu unikátních obrazových příloh... celý text

VAnna
21.11.2020 4 z 5

Skvělé jako předchozí díl, doporučuji.

niki-chan
28.03.2020 4 z 5

Velmi zajímavé příběhy a události, které četníci měli na starosti. Popis přijetí a používání služebního psa byl velmi pěkně zpracovaný, celá kniha je navíc doplněna dobovými fotografiemi, což vtáhne čtenáře ještě více do děje. Více prostoru možná mohl dostat rodinný příběh, ale i tak se jedná o moc zajímavé faktické čtení.

jakub87
21.01.2017 5 z 5

Ten kdo tíhne ke psům a zvláště pak těm služebním, tak krásně zpracované skutečné četnické případy s částečným prolnutím do osobního života strážmistra Votruby, vůdce služebního psa. Autorovi se povedlo navázat na předešlý díl, Četnický pes Alto.