Cesty srdce

Cesty srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414844/bmid_cesty-srdce-YHM-414844.jpg 4 62 17

Příběh o lásce, rodině a odpuštění přesahující generace i kontinenty Camille Adamsová žije s dospívající dcerou Julií v přímořském městečku a snaží se vzpamatovat z tragédie, při níž přišla o manžela. Klid jejího nového života naruší tajemný balíček, jenž otevře dveře k rodinné historii. Cesta po stopách minulých událostí zavede Camillu, její dceru a jejího otce až do Provence v temných dobách druhé světové války. Ve Francii na Camillu nečeká jen odhalení rodinné minulosti, ale i klíč k její budoucnosti, když potká muže, který v ní probudí dávno zapomenuté pocity.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Motto

Map of the Heart , 2017

martiline
02.12.2023 3 z 5

Popravdě ... líbila se mi pouze dějová linie s Lisette. A linie Camille s Julií i Finnem mi tam přišla skoro až zbytečná ...

Kskaja
26.11.2022 4 z 5

Pomalejší rozjezd, ale poté se z toho rozvine hezky a zajímavý příběh. Jak v komentáři pode mnou..také nechápu, že to nemá více hodnocení/ čtenářek. Kniha za přečtení stoji.

Imor
05.09.2022 5 z 5

Přirovnala bych tuto knihu ke skládání puzzle. Co stránka to jedna kostička, která perfektně zapadla do té další a výsledkem byl krásný příběh. Trochu komplikovaný a to bylo na této knize zajímavé.

Páájinka
13.06.2022 5 z 5

Krásná romantická knížka

cukrovka
24.03.2022 4 z 5

Čtivý romantický příběh. Střídání dějových linek ze současnosti a minulosti dodává vyprávění na zajímavosti.

Vendula39
10.03.2022 4 z 5

Co dodat? I když se nám stala sebehorší tragédie, tak nakonec ve svém srdci najdeme někdy trnitou, ale někdy i rovinatou cestu, jak se s ní vypořádat. Kniha mě vzala u srdce, geniálně napsané dílo, vyjadřující jak jsou rodinné vztahy důležité a pokud se jedná o záhady, no tak to patří k mým oblíbeným tématům už nějakou dobu. Zéjména pátrání do minulosti mě většinou naplní takový zvláštím pocitem, co by se asi stalo, kdybych sama žila v té době? Každopádně letní dovolená ve Francii nezní vůbec špatně no a sídlo Bellerive bude mít u mě vždy dveře otevřené stejně jako Camilla a její nezvyklé povolání.

Zelený.úval
02.12.2021 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. :-) Bavilo mě prolínání dávného příběhu s tím současným.

Aranel15
04.11.2021 3 z 5

Škoda prvních 160 stránek, které jsou prakticky o ničem. Děj začne mít trochu spád až s první kapitolou o Lisette a až tady mě kniha začala bavit.

Hanjimka
20.02.2021 4 z 5

Trochu vzpomínek, trochu lásky, plno romantiky. Na odpočinek ideální výběr knihy.

bajana13
12.02.2021 4 z 5

Příjemná a poutavá “romantická oddychovka”.

levap
05.02.2021 5 z 5

Krásný příběh i když pro mě smutný,nemám moc ráda knihy ani filmy o válce hned mě to rozbrečí ale jinak hezký příběh

Jessybelle
25.01.2021 5 z 5

Pěkná romantická kniha o hledání minulosti i druhých šancí... Určitě si ji přečtěte, stojí to za to.

LucyA7
19.07.2020 5 z 5

Romantická kniha s pátráním po minulosti - to je kombinace podle mého gusta. Nenáročné čtení, ale pěkný příběh o tom, jak se vyrovnat s tragédií a najít odvahu jít životem dál. Pátrání po tajemstvím minulosti, ukrytých ve starých fotografiích. Současná i historická linka se nakonec sejdou v dojemném závěru. Určitě vyzkouším i další knihy autorky.

kniha
29.05.2020 5 z 5

Nádherný lidský příběh o hledání sebe sama. O důsledcích rozhodnutí a vlivu na život našich nejbližších.

Šánka
15.03.2020 4 z 5

Tak přesně takovou knihu jsem v tomto čase potřebovala. Zklidňující, (ne nudný)!, příběh, který se dobře čte, není nijak náročný, ale ani přehnaně romantický a vy víte, že ten konec se vám určitě bude líbit. Pěkně napsaný román pro ženy o hledání druhých šancí a pátrání po tajemství v minulosti.
Docela jsem překvapená, že knihu četlo tak málo čtenářek, pokud budete mít náladu, pusťte se do ní, je to hezký příběh.

A teď trošku odbočím, nevíte, proč má kniha stejnou obálku (až na malé detaily) jako kniha ,,Léto divokých květin" ?

kinee
10.01.2020 3 z 5

Na dlouhe zimni vecery postaci. Trochu mi prisel prehnany a az moc romanticky zacatek, ale jinak vcelku obstojne zpracovana.

alnahu
15.11.2019 4 z 5

Cesta po stopách minulosti po které se vydáme s Camille a její dcerou v tomto čtivém románu .Příběh ztráty a znovu nalezené lásky.Četla se dobře ,kniha má také velmi pěknou obálku.

Susan Wiggs
americká, 1958