Cesty mimo tělo

Cesty mimo tělo

Robert Monroe, podnikatel z Virginie, začal prožívat události, které drasticky změnily celý jeho život. Bez varování a nechtěně opouštěl tento fyzický svět a v druhém těle cestoval na místa velmi vzdálená fyzické i spirituální realitě tohoto světa. Pohyboval se v oblastech, kde nepůsobí omezení času ani smrti.

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30099/cesty-mimo-telo-30099.jpg 4.534

Journeys out of the body (2005)

Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Triton

Jimmyus

Kniha která mi dala hodně dobrých informací, autor se nesnaží nikoho přesvědčovat a přistupuje ke každé události kriticky.

Rastik
01.05.2016

Hodně zajímavé čtení na zamyšlení a možná i nejlepší díl z trilogie.

Danafantom
02.03.2016

Knížka je taková klasika pro ty, kteří se zajímají o astrální cestování.

sirah
22.05.2015

Kniha je velice zajímavá a poučná,místy těžko uvěřitelná..je zvláštní,že takových lidí je velmi málo nebo se aspon o nich nepíše,akorát mě mrzí,že autor už nežije a tyto 3díla jsou skutečně ojedinělá na toto téma.Také se mi líbí, jeho ze začátku racionální pohled na věc a potřeba si věci vědecky ověřovat.
V této oblasti,by se měl udělat nějaký pořádný výzkum,je s podivem,že za celou dobu nic takového nikdo neudělal,ale kdo ví..tenhle svět je jedna velká iluze...
Každopádně už se těším na další díly..

Eseter
12.06.2012

Pro lidi, kteří se zajímají o život po smrti, zážitky mimo tělo, astrální cestování a podobně, je tato kniha takový základ. Robert Monroe své zkušenosti popisuje velmi upřímně, poutavě a s humorem. K této knize jsem se vracela několikrát, vždycky objevím něco zajímavého k přemýšlení o smyslu života či smrti.