Cesty do ostravského (v)nitrozemí

Cesty do ostravského (v)nitrozemí https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435008/bmid_cesty-do-ostravskeho-v-nitrozemi-Kti-435008.png 4 4 3

Publikace v deseti pěších trasách představuje nejen památkové zóny a historické čtvrti moravskoslezské metorpole, ale také sídliště, okrajová místa či sociálně vyloučené lokality a „umírající“ části města, jež zatím nebyly v žádných průvodcích zdokumentovány.

iona
06.07.2020 1 z 5

Kniha dala určitě hodně práce, skvělé informace a zajímavosti, pěkné fotografie. Nicméně zpracování chaotické, špatně se čte, články jsou ve všech směrech, čtěte z boku z leva, pak normálně, a pak zase z prava bokem, do toho básně, a mnoho fontů písma, strašný zmatek, po pár stránkách jsem knihu odhodila, s bolestí očí i hlavy. Předpokládám, že to byl záměr vytvořit "zajímavou-jinou/originální" knihu... no, bohužel nemohu hodnotit jako povedené, ale pouze můj subjektivní pocit.. -). Často bývá méně více... -)

palka452
16.05.2020 5 z 5

Úžasný počin

michterhel
29.04.2020 4 z 5

Zajímavá kniha, částečně průvodce, částečně literární počin. Knihu doplňují přiložené mapy. Na jejím základě jsem absolvoval několik poučných vycházek po městě.

Ostrava turistické průvodce

Autorovy knížky