Cestou ke štěstí

Martina ví, že ji sir Hugh Faversham obdivuje, ale sama si svými city není jistá. Cítí však, že se k němu kdykoli může obrátit o pomoc. A tak když ji přítelkyně Harriet prosí, aby jí pomohla vykroutit se z nechtěné svatby, předloží Hughovi svůj plán. Uspořádají svatební obřad, ale na poslední chvíli na Martinino místo nastoupí Harriet. Všichni budou zmateni a oni uprchnou na Hughově jachtě a počkají, až se věci usadí. Hughovi sice hrůzou stávají vlasy na hlavě, ale nedokáže Martině nic odmítnout. Vše jde podle plánu a nakonec se k nim na jachtě ještě připojí Hughův mladý přítel, jenž je Harrietou značně přitahován. Martina, když pozná Hugha blíže, si je nyní svou láskou jista, a vše je zdánlivě na dobré cestě, než na ně dopadne stín jejich hloupého počínání - Hugh je vázán manželstvím s Harriet a zdá se, že se budou muset navždy rozejít. Je však možné ještě vše napravit? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31024/cestou-ke-stesti-31024.jpg 3.510

Journey to Happiness (2007)

Vydáno:, Baronet

modranka
18.02.2014odpad!

Tak toto bola fakt totálne nelogická kravina! Plne súhlasím s tým, čo napísala PomenkaPrvi. To nestálo ani za jednu hviezdičku. Škoda času na čítanie.

PomněnkaPrvní
16.02.2014odpad!

Ne, ne, a ne. To se opravdu číst nedá. Větší slátaninu jsem nečetla. Trpěla jsem celých 65 % knížky, pak jsem to vzdala a nedočetla. Dialogy ubohé, hrdinové dost plitčí, muži nemužní a slabošští. Nejhorší je zápletka. Takovou blbost snad paní Cartland nemůže myslet vážně. "... všichni se smáli a jí se zdálo, že moře se směje spolu s nimi..." a podobných nesmyslů už jsem měla dost. Je to první kniha od této autorky. Dám jí ještě šanci s nějakou jinou knihou. Ale pokud někdo píše tak jednoduše a stupidně, obávám se, že to v jiných dílech nebude lepší.

Barbara Cartland

Barbara Cartland