Cesta vášně ekniha

Robert, hlavní postava tohoto románu, veterán z Vietnamu, je charismatickým učitelem. Své nekonvenční a provokativní učení o vášnivé lásce, sexu a otevírání srdce nepředává na posvátných místech či prostorách, ale po hospodách, barech a na divokých večírcích. V určité fázi života se můžeme dostat do bodu, kdy přes veškerou snahu jen přešlapujeme na místě a k tomu, abychom se posunuli dopředu, potřebujeme pomoc duchovního učitele. Robert takovým učitelem je. S brutální otevřeností mluví ke všem, kdo mají odvahu slyšet, o cestě k Bohu prostřednictvím lásky a sexu. Cesta vášně nám nabízí možnost sledovat postupné zrání žáka pod vedením pozoruhodného mistra a získat inspiraci pro naši vlastní cestu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/155533/cesta-vasne-155533.jpg 3.422
Vydáno (ekniha) · Synergie

Wild Nigts

Kniha Cesta vášně

JosefHorák
22.06.2017

Odvážná, otevřená verze života, který vás může potkat jestliže jej nepříjmete po dobrém. I když i v knize je to stále ještě "po dobrém" ;)

lacola
19.09.2016

Kniha pro náročné a experimentující. Popisuje hledání rovnováhy mezi hlubokým intimním vztahem a absolutní svobodou jednotlivce. Co na ní nejvíce oceňuji, je upřímnost. Pokud se rozhodnete vyzkoušet žít vztahy tak, jak jej popisuje Deida v této knížce, tak se vám může život obrátit naruby.

Spoiler: v našich končinách může pobuřovat, proto bych ji nedoporučoval číst puritánům a křesťanům. Ženy může zhnusit, pokud nebudou číst "mezi řádky".

Alize
20.06.2016

Četla jsem knihu vícekrát a vždycky mne překvapila nějakou "novou pasáží". Pro mne znamená obohacení a rozšíření úhlu pohledu na život a smrt. Přinesla mi nové barvy do života a nejen v oblasti mého vnímání a vyjadřování v oblasti sexu a v partnerském životě ale tak nějak celkově v přístupu k životu. Velmi jsem se díky otevřenému přístupu, který jsem zřejmě do jisté míry přebrala uvolnila. Škoda, že Deida nedělá svoje semináře nikde blíže u nás. Do Kalifornie za ním nejspíš nepojedu a Dánsko bylo taky dost z ruky....určitě je to jeden z velmi zajímavých lidí na světě, se kterým bych se ráda potkala.

Ivinho
24.03.2013

Deidovy myšlenky, které jsou vykresleny tvrdým způsobem. Není to snadné čtení, asi bych tuhle knihu nečetl kdybych už od autora nečetl Cestu muže.
Buď mi ta kniha moc nedala, ale nevím co na té knize může ženy zhnusit.

jasnenka
27.12.2012

Hodně zajímavá knížka svým obsahem, nutné nečíst povrchně. Mně osobně se moc líbila a obohatila mě.

RenataP
02.11.2012

Cesta vášně je čtivem, které může většinu žen opravdu zhnusit. jak působí na muže, zatím nevím. Já jsem to ale četla se střídavými pocity. Jen díky tomu, že jsem znala předchozí fantastické dílo Cesta pravého muže, jsem tuto knihu dočetla, protože jsem v jejím \"podhoubí\" tušila celé Deidovo učení, jen podané ve velmi hrubém kabátě. Je-li na hrubý pytel (dnešní muže) účinná hrubá záplata... nevím. Snad ano. Každopádně pokus to byl dobrý a pokud je autor jemnější duše, tak ho tohle psaní muselo notně vytrhovat z jeho poklidu. Je to drsný!Je to nezapomenutelná kniha.

Paskudka
21.10.2012

S cestou opravdového muže nesrovnatelné, přesto stejně možná více šokující a přímé, pokud čtete mezi řádky..nepohoršujete se nad zvolenou formu a všudy přítomnou sexualitu, objevíte její dar.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

David Deida
americká, 1958