Cesta slepých ptáků

Koupit

První díl trilogie Cesta slepých ptáků. Román popisuje nález podivných mimozemských artefaktů na Islandu. Hlavní hrdinové – doktor Kameník, jeho přítelkyně a později manželka Alena a dva Islanďané, lékař Bjelke a horský průvodce Thorgunn – se pokoušejí odhalit všechna tajemství spojená s těmito podivnými nálezy a noří se do hlubin islandských jeskyní po stopách hrdinů Verneova románu Cesta do středu Země....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66680/cesta-slepych-ptaku-xxe-66680.jpg 4.4174

Cesta slepých ptáků 1.

Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno, SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy

Kniha Cesta slepých ptáků

R47

Je v tom cítit ta doba, ale odsejpá to. Škoda, že jsem to nečetl jako kluk. Nečekané "pokračování" Cesty do středu Země Julese Verna.

schidlo
21.07.2020

Kniha trochu poplatná době a režimu ve kterém vznikla. Ale celkově je to velice dobré a napínavé čtení.

IvikaS
26.03.2020

Celkem dobré, až na to politikaření a to s tou tabulkou prvků, to byla vyloženě blbost.

TomHr
15.01.2020

Rudá agitka :-)
Ne, povedená sci-fi, taková, jaké vznikaly v dané době. "Reportážní" styl ke knize pasuje, i ta záhadologie dänikenovského typu. A ano, najdeme zde řadu drobností poplatných politickému nastavení autora, to ale nemění nic na faktu, že je knížka dobře napsaná.

bilbolaznik
27.01.2019

Najkrajšie vydanie Cesty slepých vtákov.

popelka7
21.01.2019

Kniha mne nechytla :-(

Jana283
15.03.2018

Po dočtení knihy pana Kariky jem sáhla do knihovny a zase si prolistovala Cesty slepých ptáků - knihy která mne nadchla a pohltila. Takhle má vypadat fikce!

kapr
18.10.2017

Vynikající kniha oblíbeného autora, inspirovaná Vernovou Cestou do středu Země.