Cesta pravého muže ekniha

Cesta pravého muže vás zavede do srdce současné mužské zkušenosti. David Deida se zde s pronikavou upřímností a ojedinělým vhledem do nejhlubších mužských tužeb zabývá nejdůležitějšími aspekty života mužů - kariérou a rodinou počínaje a ženami, intimitou, láskou a duchovním růstem konče. Nabízí vám praktickou příručku jak žít.

Cesta pravého muže by se měla být povinnou "školní" četbou. Deida učí muže, jak být muži, a ženy, jak být ženami. Jak se navzájem obdarovat tím, čím jsme jedineční, a porozumět tomu, kde jsme odlišní. Nejde přitom jen o psychologické poučky - Deida vysvětluje, jak se liší a doplňují naše mužské a ženské energie, což je v dnešní "zrovnoprávněné" společnosti zcela klíčové. Tato kniha zásadním způsobem podporuje životní směřování mužů, jejich sílu a celistvost, a zároveň lehkost bytí, hluboké uvolnění a zářící radost jejich partnerek!

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/155452/cesta-praveho-muze-JqL-155452.jpg 3.9151
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno: (ekniha), Synergie

The Way of the Superior Man (2008)

Formáty eknihy:EPUB, MOBI, PDF
Počet stran:216
Jazyk vydání:český
Překlad:Robert Gajdoš, Petra Vlčková
ISBN:978-80-7370-021-8

Kniha Cesta pravého muže

Torez

Kniha je naprosto skvělá! Líbily se mi především praktické příklady na základě kterých je danou problematiku jednodušší pochopit.

lucky_zebra

Není to špatná kniha, ale je psaná strašně rozvláčně, jak už tady několikrát zaznělo.
Určitě by jí prospělo zahuštění a proškrtání o nepotřebné, opakující se myšlenky.
Celkově ale stojí za přečtění.

Ivet7

Knížka je zajímavá a poučná. Doporučuji přečíst nejenom mužům, přišlo mi ale, že některá "poučení a rady" se vlekly a opakovaly. Knihu jsem si koupila a určitě si ji ještě někdy otevřu.

Markusak
18.12.2018

David Deida je z mého pohledu DRTIČ v oblasti osobním rozvoji (popřípadě duševním)! Kniha může být v občasných částech nesrozumitelná. Avšak myšlenky v této knize mají podle mě neobyčejně vysokou hodnotu. Kniha dokáže parádně naučit jak být mužem. Vysvětluje nápadné rozdíly mezi muži a ženy a tím pádem zjišťujeme jak se v přítomnosti dam chovat apd. "Jak otevřít srdce a rozdávat lásku", to jsou hlavní slova, které jsem si z knihy odnes. Co si odnesete vy je na vás. Literatura sice náročná, ale nápomocná.

Doporučuji všem co se chtějí v oblasti osobního rozvoje zlepšit. A ti co mají pouze vysoký EGO, tak ať to radši ani neotevřou, aneb toto jsou všechny moje pocity, co tato kniha ve mě vyvolala. Poklad na Zemi...

Sygi
25.11.2018

Jedním slovem skvělé. Spousta originálních náhledů na harmonii mužských a ženských energií, včetně pohledu na svět a ženy očima uvědomělého muže. Spousta myšlenek se v knize opakuje a prolíná, občas to však působí vláčně.

jaroiva
14.09.2018

Výrazně, ale VÝRAZNĚ lepší než Cesta nespoutané ženy. Díky tomuto srovnání musím hodnotit velmi kladně. Kdo si není úplně jistý názorem na tuto knihu, ženskou Cestu raději ani nezkoušejte.
Tahle kniha je psaná úplně jinak, obsahuje praktické rady a smysluplné postřehy, trefně vysvětluje rozdíly mezi mužem a ženou, místy přidává vtipné příklady.

Frupet
12.09.2018

Báječná kniha plná báječných myšlenek. Ale mám pocit, že by stačilo číst názvy kapitol. Příliš rozvláčně napsáno, myšlenky mnohokrát opakovány...

mellivora8677
19.08.2018

Pro mě osobně je tohle jedna z nejhodnotnějších knih který jsem kdy přečetla. Perfektně mi vysvětlila rozdíly mužsko-ženských energií, a odpověděla mi na hodně otázek ve vztahu. Jako například - sakra proč to vždycky po dvou letech přestane v tý posteli fungovat! Knížku jsem zhltla na jeden, dva nádechy a říkala jsem si - proboha, takhle má vypadat ten pravej chlap!! No .. a potom si knížku přečetl můj partner. Díky uvědomění pár drobností a "tríčkům" který začal aplikovat se náš vztah změnil lusknutím prstů, a opravdu ho vnímám jako toho silnýho muže a jsem naprosto spokojená. Tuhle knížku by si měl přečíst každý chlap :)) bohužel, hodně můžů se během četby naštve, protože odhalí nějaká jejich slabá místa a knížku zahodí. Tahle knížka není pro každého.