Cesta na Kiribati

Cesta na Kiribati https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59194/cesta-na-kiribati-59194.jpg 4 65 6

Brilantní cestopisné dílo, v němž světoznámý badatel a archeolog znovu hledá potvrzení svých hypotéz o návštěvě mimozemšťanů na naší planetě. Zavede nás na ostrovy Kiribati, kde byl objeven dokonale fungující kamenný kompas a další podivuhodné megalitické stavby. Nový rozměr získává i záhada kolosů Stonehenge, značnou pozornost věnuje tématu místa Ježíšova hrobu. Podobně jako ve svých předchozích knihách autor klade mnoho nových otázek, na něž odpoví až budoucnost.... celý text

Literatura světová Cestopisy a místopisy Záhady
Vydáno: , Naše vojsko

Reise nach Kiribati , 1981

manka71
09.05.2022 1 z 5

Čekala jsem více o Kiribati. Skákání z místa na místo, opakování toho co už napsal a něco mi přišlo i v rozporu s tím co již napsal. Za mne zklamání.

Usire
25.01.2021 4 z 5

Co si budeme povídat, není to tak dobré jaké jiné knihy od Dänikena. Nicméně se mi velmi líbilo jeho strastiplné putování za záhadami. Je to takový mix cestopisu a úvahy.

YA-girl
25.04.2020 4 z 5

Kniha je napůl popisem nově objevených a/nebo autorem prozkoumaných "důkazů o existenci Bohů", a napůl cestopisným vyprávěním, neboť autor při putování za důkazy procestoval půlku světa. A obojí mě bavilo - jak čtení o nevysvětlitelných záhadách a objevech, tak i vyprávění o tom, jak se autor dostal na cestách do různých situací, které musel řešit bez mobilu, internetu a navigace... :-)

dr.jacoby
13.02.2017 4 z 5

Kniha vyšla prvýkrát v roku 1981, treba to upraviť v profile. Rok 1992 nie je správny. V slovenčine vydané ako Cesta za tajomstvom v roku 1994. Toto vydanie sem treba pridať.

Pirkus
19.09.2015 5 z 5

Sice se v některých případech jedná o informace, které jsem četl v jiných knihách EvD, ale i tak se kniha četla téměř jedním dechem.

Obrázky výborně doplňují psaný text.

Terva
07.06.2015 4 z 5

Nové poznatky, doplňující údaje, několik fotografií a opět plno případů, kdy mimozemšťané zasahují do života na naší planetě.