Cesta na Kiribati

Brilantní cestopisné dílo, v němž světoznámý badatel a archeolog znovu hledá potvrzení svých hypotéz o návštěvě mimozemšťanů na naší planetě. Zavede nás na ostrovy Kiribati, kde byl objeven dokonale fungující kamenný kompas a další podivuhodné megalitické stavby. Nový rozměr získává i záhada kolosů Stonehenge, značnou pozornost věnuje tématu místa Ježíšova hrobu. Podobně jako ve svých předchozích knihách autor klade mnoho nových otázek, na něž odpoví až budoucnost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59194/cesta-na-kiribati-59194.jpg 462
Literatura světová, Cestopisy a místopisy, Záhady

Vydáno: , Naše vojsko

Reise nach Kiribati, 1981

Kniha Cesta na Kiribati

manka71

Čekala jsem více o Kiribati. Skákání z místa na místo, opakování toho co už napsal a něco mi přišlo i v rozporu s tím co již napsal. Za mne zklamání.

Usire
25.01.2021

Co si budeme povídat, není to tak dobré jaké jiné knihy od Dänikena. Nicméně se mi velmi líbilo jeho strastiplné putování za záhadami. Je to takový mix cestopisu a úvahy.

YA-girl
25.04.2020

Kniha je napůl popisem nově objevených a/nebo autorem prozkoumaných "důkazů o existenci Bohů", a napůl cestopisným vyprávěním, neboť autor při putování za důkazy procestoval půlku světa. A obojí mě bavilo - jak čtení o nevysvětlitelných záhadách a objevech, tak i vyprávění o tom, jak se autor dostal na cestách do různých situací, které musel řešit bez mobilu, internetu a navigace... :-)

dr.jacoby
13.02.2017

Kniha vyšla prvýkrát v roku 1981, treba to upraviť v profile. Rok 1992 nie je správny. V slovenčine vydané ako Cesta za tajomstvom v roku 1994. Toto vydanie sem treba pridať.

Pirkus
19.09.2015

Sice se v některých případech jedná o informace, které jsem četl v jiných knihách EvD, ale i tak se kniha četla téměř jedním dechem.

Obrázky výborně doplňují psaný text.

Terva
07.06.2015

Nové poznatky, doplňující údaje, několik fotografií a opět plno případů, kdy mimozemšťané zasahují do života na naší planetě.