Cesta na Kiribati

Cesta na Kiribati https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231491/mid_cesta-na-kiribati-231491.jpg 4 65 6

Brilantní cestopisné dílo, v němž světoznámý badatel a archeolog znovu hledá potvrzení svých hypotéz o návštěvě mimozemšťanů na naší planetě. Zavede nás na ostrovy Kiribati, kde byl objeven dokonale fungující kamenný kompas a další podivuhodné megalitické stavby. Nový rozměr získává i záhada kolosů Stonehenge, značnou pozornost věnuje i tématu místa Ježíšova hrobu. Podobně jako ve svých předchozích knihách autor klade množství nových otázek, na něž odpoví až budoucnost.... celý text

Literatura světová Cestopisy a místopisy Záhady
Vydáno: , Naše vojsko

Reise nach Kiribati, Abenteuer zwischen Himmel und Erde , 1981

manka71
09.05.2022 1 z 5

Čekala jsem více o Kiribati. Skákání z místa na místo, opakování toho co už napsal a něco mi přišlo i v rozporu s tím co již napsal. Za mne zklamání.

Usire
25.01.2021 4 z 5

Co si budeme povídat, není to tak dobré jaké jiné knihy od Dänikena. Nicméně se mi velmi líbilo jeho strastiplné putování za záhadami. Je to takový mix cestopisu a úvahy.

YA-girl
25.04.2020 4 z 5

Kniha je napůl popisem nově objevených a/nebo autorem prozkoumaných "důkazů o existenci Bohů", a napůl cestopisným vyprávěním, neboť autor při putování za důkazy procestoval půlku světa. A obojí mě bavilo - jak čtení o nevysvětlitelných záhadách a objevech, tak i vyprávění o tom, jak se autor dostal na cestách do různých situací, které musel řešit bez mobilu, internetu a navigace... :-)

dr.jacoby
13.02.2017 4 z 5

Kniha vyšla prvýkrát v roku 1981, treba to upraviť v profile. Rok 1992 nie je správny. V slovenčine vydané ako Cesta za tajomstvom v roku 1994. Toto vydanie sem treba pridať.

Pirkus
19.09.2015 5 z 5

Sice se v některých případech jedná o informace, které jsem četl v jiných knihách EvD, ale i tak se kniha četla téměř jedním dechem.

Obrázky výborně doplňují psaný text.

Terva
07.06.2015 4 z 5

Nové poznatky, doplňující údaje, několik fotografií a opět plno případů, kdy mimozemšťané zasahují do života na naší planetě.