Cesta lásky - Bhaktijóga

Cesta lásky - Bhaktijóga https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32905/cesta-lasky-bhaktijoga-2O3-32905.jpg 5 28 5

Tištěná podoba nikdy veřejně nepřednesené promluvy Eduarda Tomáše nás strhujícím a povznášejícím způsobem seznámí s cestou lásky, laskavosti a milosrdenství, jež ve své finální části vede ke sjednocení s Bohem.

lenka5798
11.01.2024 1 z 5

Knížečka, kterou zvládnete přečíst jedním dechem, před spaním jako já. Ale upřímně mě moc nenadchla. Asi jsem čekala víc a určitě jsem četla lepší knížky v tomto duchu. Je to pravdivá kniha, ale není to taková ta kniha co mění život, nebo nad kterou se musíte zamyslet. Myslím, že tato kniha poputuje do rukou, které ji ocení více.

ditul
10.11.2023 5 z 5

Knížečka hlubokého moudra..

Skala317
12.02.2021

Viem, že existujú knihy, ktoré menia život. Viem, že knihy si ľudí priťahujú. Viem, že keď je to treba a žiak je pripravený, Učiteľ prichádza. Pokiaľ neviete kam, pokiaľ potrebujete a cítite zmenu, pokiaľ chcete, túžite po Pravde, Láske a Radosti a je v pohode ak to všetko pomenujete Boh, Absolutno, pokiaľ ... ále načo ďalej písať. Tak ako sa podľa mňa táto kniha písala sama, tak sa aj číta.

Majster Tomáš. Vždy a všade.

miri.f
28.03.2019 5 z 5

Nádherně a pravdivě napsané. Zhltla jsem ji jedním dechem a rozhodně se k ní zase vrátím.

pampo
23.03.2014 5 z 5

Je jeseň a sedím pod stromom. V nekonečnom tichu počuť ladné tóny pofukujúceho vetra. Myšlienky sem tam poletujú ako padajúce lístie. Asi taký istý pocit som mal pri čítaní tejto knihy. Teda ak sa dá tých 38 stránok väčšieho textu na formáte A6 nazvať knihou. To ale neznižuje hĺbku slov Eduarda Tomáša.

Kniha Cesta lásky - Bhaktijóga je v