Dobrák

Dobrák https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1065/bmid_dobrak-fgp-1065.jpg 5 1131 122

Cesta krve série

Několik dní stačilo útočníkům, aby dobyli Zemi a většinu obyvatel odvlekli neznámo proč a neznámo kam. Ty, které zde ponechali, pak proměnili v podivné zombie, honící několik málo přeživších lidí. Není čas se ptát kdo, jak a proč Zemi přepadl, protože na pořadu dne je jen to nejdůležitější: přežít v troskách civilizace. Něco takového dokáže jen ten, kdo sám sebe změní ve vražedný stroj. Toto je příběh muže, který ve svém boji uspěl, příběh nezlomné vůle a touhy po pomstě.... celý text

DreamR
11.12.2013 5 z 5

Můj první Kulhánek a od této knihy jsem ho hltal dál a dál. Monstrózní popis událostí a občas docela dost "divočina" ale jak se začtete, už není cesty zpět.

spdb
24.10.2013 5 z 5

Litry krve, tuny vnitřností a rychlost při který se sotva dojdete vychcat. Tak mám Kulhánka rád.

Honey0105
22.10.2013 5 z 5

Naprosto geniální! Po upířích Vládcích strachu je tohle ještě větší bomba!
Zombie příběh, který jsem v rychlosti zhltla. Až konec mě trochu překvapil (čekala jsem něco trochu jiného), ale celou knihu mi to stejně zkazit nemůže (navíc uvidí se, jak se to ještě vyvine v dalším díle).
Kulhánek se na svých popisech opravdu hodně vyřádil a kniha je díky tomu opravdu pestrá a vše si člověk může skvěle představit a lépe prožívat příběh s postavami. Prostě nářez.

Eigis
06.10.2013 4 z 5

Trošku jsem tam postrádal obvyklé Kulhánkovské hlášky, které dělají z jeho knih něco víc než jen laciné akční horory. Navíc spousta věcí byla na hraně a nedomyšlená např. jak si mohl obyčený člověk zaplatit výcvik, jaký by mu mohli závidět členové elitních jednotek atd.

arkel
21.09.2013

Ten člověk prostě umí psát!!! Člověka jeho psaní úplně pohltí...Tak nějak mám pocit, že i kdyby psal o hov.ě bylo by to napínavé...I proto by mě zajímalo, pokud by napsal něco "normálního"...Vždycky mi u Kulhánka chvíli trvá, než se ze začátku začtu, ale pak to frčí...U Dobráka jsem měl zpočátku pocit, že Noční klub byl lepší, teď už bych to nemohl tvrdit...

MartinH
10.09.2013 5 z 5

Super čtení od prvního slova do posledního, naprosto dokonalé.

BaSiNi
08.09.2013 5 z 5

Tak tahle knížka je vážně luxusní. Čte se jedním dechem a už od začátku musíte Maxmiliánovi fandit. Spojení zombíků, emzáků, upíru je prostě bezkonkurenční a když si člověk uvědomí tu nenápadnou spojitost s Patejlem a Divokými a zlými. No prostě paráda !!!!!!!!!!

Ocas
07.09.2013 5 z 5

Nářez!!!!
víc k tomu asi netřeba psát

corvo
26.08.2013 3 z 5

Ten hororový začátek, kdy hlavní hrdina odjíždí na samotu do chaty v lesích a je konfrontován s nemrtvými srnkami a vesničany je skvělý. Další děj se mění v dobrodružnou scifi, která postupně ztrácí napínavost a nějak už to není ono.

wally
13.04.2013 3 z 5

Přiznám se, že moc nechápu tu hysterii, která je kolem knížek pana Kulhánka...chci říct, že jsem taky jeho fanoušek a Noční klub je něco na co budu ještě dlouho vzpomínat....možná je jen chyba, že jsem bezkonkurenčním Nočním klubem začínal a z toho důvodu mi nepříjde tato knížka ničím vyjímečná...když vidím na i-netu jak ji lidi shání a jiní zase nabízí za nestydaté peníze, tak jen kroutím hlavou. Ano dobře se to četlo..rád se pustím do druhého dílu, ale že bych z toho byl nějak odvařený....

X3ON
24.01.2013 5 z 5

klasicky kulhanek ... postapo, zombie, ufo, upiri, sama akce a zadne tlachy, 5/5 a jde se na druhy dil ;)

Sentir
14.01.2013 4 z 5

Dobráka sem přečetl v podstatě jedním dechem, jelikož sem stále chtěl vědět co, kde, jak se stalo :D a hned jsem na to navázal druhým dílem. Jediné co mi vadilo byli zdlouhavé akční pasáže při kterých sem si připadal jak když čtu scénář k holywoodskému akčnímu trháku :)

Lenka Žofka
11.01.2013 4 z 5

jo, je to brak.....ale ucel zaujmout a pobavit u me plni na 100% i kdyz uz je to obcas trochu porad dokola....ale napady ma ten clovek hodne neotrele a opakuju se, ale jeho humor....pecka!

OldaB
06.01.2013 5 z 5

Neskutečné nápady, ten člověk je bůh.

Bagh
24.12.2012 5 z 5

První kniha od Kulhánka, co jsem přečetl. Určitě ne poslední.. okamžitě jsem navázal Cynikem. Přesně takovouhle krvavou postapo survival akci jsem nevědomky hledal už docela dlouho. Je to perfektní.

dusty
08.07.2012 5 z 5

Úžasná úchylárna jako obvykle! 100 % :)

Senza Jenka
28.06.2012 4 z 5

Vzhledem k tomu, že kniha se dá sehnat pouze v bazarech a aukcích za nechutné částky, stáhla jsem si text z internetu. Je to dobré. Pouze 2 věci mi vrtají hlavou - lidé přežli v lesích OK, ale ti vlci a srnka byli taky v lese a nepomohlo jim to! A potom když Maxmilián představoval Gussovi Jonáše, řekl "Jonáš" normálně česky, pokud by to Guss řekl zkomoleně, písemná podoba toho jména by byla asi "Yonnas". Džounas by to vyslovil, pokud by slovo Jonáš viděl napsané!

axetom
17.05.2012 5 z 5

Dle mého to nejlepší od něj. Několikrát jsem ji přečetl a stále je to málo.

koubin007
11.04.2012 4 z 5

Je to prostě takový extra krvavý, postapokalyptický, tatarský biftek servírovaný přímo do postele, s krvavou nádivkou a koňskou hlavou jako předkrm. Děj ujíždí jako Mika Hakinen s prskavkou v zadku a garantuju, že na jediné stránce nenajdete zívací část, popisující jak kdysi před léty létaly vlaštovky tak nízko, že za chvíli přišel jarní deštík a pak Adéla ještě nevečeřela, protože měla spoustu práce s pečením koláče pro strýčka Gandalfa. Je to sice staré ohrané téma se spoustou zombií, vampírů a podobných nesmyslů, ale vzhledem k tomu, že děj se odehrává v jednu chvíli v Plzni, zombiím se říká "mrtváci" a mimozemským stíhačkám "popelnice", autor si mě dostal na svoji stranu. Pokud hledáte úlet do jiné reality, reálné asi jako pevné čtyřky modelky Erbové, pak tato kniha je přesně to pravé pro vás.

MilkyA
09.07.2011 5 z 5

proste solidne Bcko nic viac, ziadne myslienky, vela krvi, vela srandy :D :D ak tam clovek nehlada filozofiu, chce sa len zasmiat tak je to spravna volba