Cesta kolem

Cesta kolem https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27431/bmid_cesta-kolem-Ik0-27431.jpg 4 3 2

Fotografický deník bezmála čtyř tisíc kilometrů po kolejích okolo republiky. Deset dnů nonstop pohraničím českými vlaky. Stačí si přisednout a poslouchat příběhy. Lidé vám ve vlaku někdy řeknou úplně všechno. Profesí reportér, dramaturg, scenárista a příležitostný copywriter na volné noze je veřejnosti znám spíše jako básník. Od roku 1990 vydal již šest básnických sbírek a za předposlední z nich, Pití octa (2001), obdržel Cenu Jiřího Ortena.... celý text

DádazPrahy
15.06.2023 3 z 5

Při cestování vlakem mnohdy potkáte zajímavé postavy, ať už jako zaměstnance železnice nebo jako cestující. To dokazuje sedmdesát šest černobílých fotografií a doprovodný text této knihy.
Pokud máte rádi černobílé fotografie, vlaky a vláčky či netradiční cestovatelské zážitky (nebo aspoň jedno z toho jako já) tak by se tato knížka mohla líbit.

kamilk
25.06.2022 4 z 5

Bláznivá knižka o bláznivej ceste vlakom okolo celej ČR. Väčšinu jej rozsahu tvoria čiernobiele fotografie, textu je len niekoľko strán. Kniha zaujme každého železničného cestovateľa a nadšenca. 80%