Cesta ke štěstí v práci

Cesta ke štěstí v práci https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32696/cesta-ke-stesti-v-praci-32696.jpg 3 20 3

Kniha, která se zabývá zkoumáním práce, kariéry, povolání a hledání nejvyššího štěstí v práci.

Duchovní literatura , Náboženství , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Pragma

The Art of Happiness at Work , 2003

clare01
11.12.2020 2 z 5

Knihy s myšlenkami od Dalajlamy mám moc ráda, ale bohužel musím souhlasit s předchozími komentáři. Tato kniha byla oproti ostatním slabší. Není sice vůbec dlouhá, ale kdyby ji autor zkrátil na polovinu a vypíchl jen to nejdůležitější, tak bych ji hodnotila lépe. Každopádně obsahuje pár zajímavých myšlenek, ale nejedná se o nic, co byste si nepřečetli v jeho ostatních knihách. Zkrátka jde o to, že autor aplikoval Dalajlamovy myšlenky o štěstí v životě na pracovní prostředí. Na knize mě nejvíc bavily příběhy z reálného prostředí, ale jinak mi bohužel nic nového nepřinesla a dočetla jsem ji jen proto, že nerada odkládám rozečtené knihy a že snad objevím nějakou novou, zajímavou myšlenku. Neobjevila.

tomaaash
16.07.2020 2 z 5

Po dvou velice pěkných knihách o povídání Howarda s dalajlámou bylo tohle spíš zklamání. Jen pár zajímavých myšlenek, takže spíš jen takové připomenutí dalajlamova pohledu na svět.

SilviaKovacikov
28.06.2017 3 z 5

Čítala sa mi dobre, hoci miestami som mala pocit, že otázky autora sa stále opakujú a opakujú a vlastne sa to nikam neposúva.

tibetská literatura

Autoři knihy

Jeho Svatost Dalajlama XIV. (p)
tibetská, 1935

Kniha Cesta ke štěstí v práci je v