Cesta ke Kristu

Tato kniha ukazuje na Ježíše, který jediný může naplnit potřeby naší duše. Píše se v ní o Kristově lásce k nám, o úžasném daru spasení, který nám zdarma nabízí, o pokání, víře a přijetí, o růstu v Kristu, o daru modlitby, vypořádání se s pochybami a o radosti, kterou život s Ježíšem přináší.

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291138/cesta-ke-kristu-mHP-291138.jpg 3.43
Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno, Svoboda

Kniha Cesta ke Kristu

Vydrýsek

Dostala jsem tuto knihu od mojí kamarádky. Chvilku jsem se na ní dívala rozpačitě. Jsem křesťankou již dlouho a přišlo mi to, jako kniha pro někoho, kdo se s křesťanstvím teprve setkal a hledá odpovědi na své mnohé otázky. Když jsem se do ní po nějakém čase začetla, nemohla mne kniha nechat chladnou. Každý den jsem kousek přečetla a přemýšlela o tom, co mi autorka chtěla sdělit. Každý kousek knihy mne k Bohu přiváděl blíže, něž jsem byla před čtením této knihy. Kromě toho je v knize plno nádherných fotografií přírody, kterou Bůh stvořil. Nezbývá, než ho za ty zázraky chválit a oslavovat.

sandra5627
15.07.2017

O této knize není pochyb,že by si jí měl přečíst každý věřící,at' už je z kterékoliv církve. Poklad mezi knihami. Po Bibli má druhá nejoblíbenější kniha.

Láska, vztahy a přátelství
Láska, vztahy a přátelství