Cesta ke Kristu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato kniha ukazuje na Ježíše, který jediný může naplnit potřeby naší duše. Píše se v ní o Kristově lásce k nám, o úžasném daru spasení, který nám zdarma nabízí, o pokání, víře a přijetí, o růstu v Kristu, o daru modlitby, vypořádání se s pochybami a o radosti, kterou život s Ježíšem přináší.

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291138/cesta-ke-kristu-mHP-291138.jpg 3.43
Žánr
Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno, Svoboda
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Cesta ke Kristu

Přidat komentář
Vydrýsek
08. května

Dostala jsem tuto knihu od mojí kamarádky. Chvilku jsem se na ní dívala rozpačitě. Jsem křesťankou již dlouho a přišlo mi to, jako kniha pro někoho, kdo se s křesťanstvím teprve setkal a hledá odpovědi na své mnohé otázky. Když jsem se do ní po nějakém čase začetla, nemohla mne kniha nechat chladnou. Každý den jsem kousek přečetla a přemýšlela o tom, co mi autorka chtěla sdělit. Každý kousek knihy mne k Bohu přiváděl blíže, něž jsem byla před čtením této knihy. Kromě toho je v knize plno nádherných fotografií přírody, kterou Bůh stvořil. Nezbývá, než ho za ty zázraky chválit a oslavovat.

sandra5627
15.07.2017

O této knize není pochyb,že by si jí měl přečíst každý věřící,at' už je z kterékoliv církve. Poklad mezi knihami. Po Bibli má druhá nejoblíbenější kniha.


Doporučujeme

Láska, vztahy a přátelství
Láska, vztahy a přátelství
Bible Svatá
Bible Svatá
Nevyžádané rady mládeži
Nevyžádané rady mládeži
Rady zkušeného ďábla
Rady zkušeného ďábla