Cesta ke Kristu

kniha od:

Cesta ke Kristu https://www.databazeknih.cz/https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291138/bmid_cesta-ke-kristu-mHP-291138.jpg 3.8 12
Koupit Koupit eknihu
Bazar

Tato kniha ukazuje na Ježíše, který jediný může naplnit potřeby naší duše. Píše se v ní o Kristově lásce k nám, o úžasném daru spasení, který nám zdarma nabízí, o pokání, víře a přijetí, o růstu v Kristu, o daru modlitby, vypořádání se s pochybami a o radosti, kterou život s Ježíšem přináší.

Žánr:
Duchovní literatura , Náboženství

Vydáno: , Svoboda , Církev adventistů sedmého dne
Originální název:

STEPS TO CHRIST


více info...

Komentáře (4)

Komentáře 4 Recenze 0

Jirka77
Jirka77
07.01.2021 5 z 5

Cesta ke Kristu je tou nejdůležitější cestou v lidském životě. Vždyť spaseni nejsme našimi skutky a my sami nemáme Pánu Bohu co nabídnout, než svá srdce. Spaseni jsme Kristovou spravedlností. Naše potřeba odpuštění hříchů a smíření s Pánem Bohem vede pouze a jedině přes přijetí Kristovy oběti za nás na kříži na Golgotě. On sám říká: "Já jsem ta Pravda, Cesta a Život. Kdo věří ve mne, ikdyby zemřel, bude mít život věčný." Není tedy jiné cesty k Bohu. Pán Ježíš zaslíbil , že přijde podruhé, již ne jako oběť, ale jako Pán Pánů a Král Králů. Zda budeme na Jeho druhý příchod připraveni , záleží jen na nás teď v tomto životě. Rozhodnout se musí každý.

draka
draka
12.09.2020 5 z 5

Knížku jsem si koupil, přestože nejsem v pravém smyslu slova věřící a do kostela chodím pouze jako na prohlídku památek. Nepočítal jsem, že přečtení této knížky mě přesvědčí na stranu pravověrných, ale za přečtení stojí. Najde se v ní spoustu myšlenek, které vedou člověka ke Kristovu učení.


Vydrýsek
Vydrýsek
08.05.2020 5 z 5

Dostala jsem tuto knihu od mojí kamarádky. Chvilku jsem se na ní dívala rozpačitě. Jsem křesťankou již dlouho a přišlo mi to, jako kniha pro někoho, kdo se s křesťanstvím teprve setkal a hledá odpovědi na své mnohé otázky. Když jsem se do ní po nějakém čase začetla, nemohla mne kniha nechat chladnou. Každý den jsem kousek přečetla a přemýšlela o tom, co mi autorka chtěla sdělit. Každý kousek knihy mne k Bohu přiváděl blíže, něž jsem byla před čtením této knihy. Kromě toho je v knize plno nádherných fotografií přírody, kterou Bůh stvořil. Nezbývá, než ho za ty zázraky chválit a oslavovat.

sandra5627
sandra5627
15.07.2017 5 z 5

O této knize není pochyb,že by si jí měl přečíst každý věřící,at' už je z kterékoliv církve. Poklad mezi knihami. Po Bibli má druhá nejoblíbenější kniha.