Cesta k vnitřnímu a hmotnému bohatství

Cesta k vnitřnímu a hmotnému bohatství https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49194/cesta-k-vnitrnimu-a-hmotnemu-bohatstvi-49194.jpg 5 4 2

Myšlení utváří život. Velké tajemství zázračné síly. Jak lze ze zázračné síly čerpat. Jak správně aplikovat princip růstu. Jak vést své myšlenky a víru k materiálnímu bohatství. Jak se orientovat na psychické a duševní blaho. Jak si vybrat a jak vybraného dosáhnout. Jak si vybudovat sebedůvěru. Jak si zajistit zdraví, svobodu a pokoj. ... celý text

Vydáno: , Pragma

Weg zu innerem und äusserem Reichtum

fis.rena
09.07.2017

Každý má nějaké své přesvědčení,víru či cítění v něco,někoho nebo jen prostě a jednoduše sám v sebe. Tato kniha zcela jistě splňuje vše,co nabízí,ale není pro mě. Necítím a nemám přesvědčení v Boha,v citace žalmů apod. Necítila jsem se tedy u jejího čtení dobře a přesvědčivě,tudíž jsem nedočetla. Ano,každý si může zaměnit Boha za to "své"nebo citace a pasáže spojené s Bohem nečíst,ale mně to nejde...a díky tomuto faktu se pak těžko čte všechno kolem.
Má cesta k vnitřnímu bohatství nevede skrze Boha a z této knihy na mě dýchá z každé stránky.

WEIL
19.09.2011

Zažil jsem lidi, co nemuseli pracovat a tak hledali, čemu se věnovat. Byli úplní začátečníci, a vše jim vysvětlovat bylo nemožné, protože neměli žádné základy. A to jim bylo už padesát. Peněz měli dost, tak snad si něco co se k nim hodí našli. Přišlo mi to ale zajímavé - co dělali do té doby? kdyby to byli šašci, tak bych se nedivil, ale byli slušní, milí, jen jako by spadli z vesmíru a teprve se po Zemi rozkoukávali.

Kniha Cesta k vnitřnímu a hmotnému bohatství je v