Cesta k uzdravení - O daru léčení

Cesta k uzdravení - O daru léčení https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356278/mid_cesta-k-uzdraveni-o-daru-leceni-uPg-356278.jpg 3 4 2

Nemoc a uzdravení mají svá pevná pravidla, která nejsou všeobecně známá. Autor popisuje z hlediska své dvacetileté léčitelské praxe zdraví a nemoc jako zákonité důsledky našeho pojetí života. Velkou pozornost věnuje autor průběhu léčení pomocí vkládání rukou. Kniha se může stát průvodcem všech lidí, kteří se snaží porozumět nejen nemoci, ale také svému životu.... celý text

Booka
Booka
01.03.2024 2 z 5

Palouckovy radky v sobe obsahuji nabozensky dogmatismus a aroganci, oboji paradoxne v obecnem smyslu kritizuje. Clovek dle nej neni dost dobry, je to hrisnik, ktery se musi napravit a zit podle Palouckovo Stvoritele, jinak onemocni a bude zebrat u Paloucka, aby ho vylecil. Zaroven se Paloucek jako lecitel demagogickym vysvetlenim zrika odpovednosti. Oboji je zcestne. 1.Clovek byl stvoren jako kazde jine stvoreni na tomto svete a je takto dost dobry! Jako briza, komar nebo cap. 2. Paloucku, kdyz si nechavas platit za lecitelskou praci, jsi povinen za ni taky nest odpovednost! Stejne jako pravnik a dalsi zamestnani, ktere si beres do huby. Paloucek je tim, co sam kritizuje. I
Demagog a dogmatik. Radobykazatel. I proto nebo protoze nevesel ve znamost.

femar
femar
24.09.2017 1 z 5

Nechala jsem se nachytat a zakoupila jsem si tuto knihu. V anotaci je čtenáři slíbeno: "Velkou pozornost věnuje autor průběhu léčení pomocí vkládání rukou." Tomuto se kniha věnuje jen polovinou věty na straně 109. Zbytek knihy je omílání stále téhož, jen názvy kapitol se liší.

léčitelství nemoci uzdravování

Kniha Cesta k uzdravení - O daru léčení je v