Cesta domů

Gillian Forresterová přijíždí do San Franciska, města hippies, aby tu po rozvodu našla pro sebe a svou malou dcerku nový domov. Je přesvědčena, že na svěžím kalifornském vzduchu, obklopena pohádkovou přírodou, pookřeje a znovu získá chuť k životu. Její povolání jí otevře cestu do světa filmu a reklamy. Při natáčení na mořských útesech se seznámí s Chrisem Matthewsem, mužem s neodolatelným chlapeckým úsměvem, do něhož se vášnivě zamiluje. Gillianin vztah s Chrisem je plný napětí a romantiky, smíchu a milování, ale jen pokud se hraje podle jeho pravidel - Chris si úzkostlivě střeží svoji svobodu a ta zahrnuje i občasnou nevěru. Jejich vztah dospěje ke krizi a Gillian prchá zpět do New Yorku, kde se ocitne rovnou ve společenských rubrikách nejčtenějších deníků. Buduje si novou kariéru a seznámí se s Gordonem Hartem, který jí nabízí nejen lásku, ale také přátelství a porozumění. Potom se v New Yorku nečekaně objeví Chris, rozhodnutý získat ji zpět a oženit se s ní. Gillian stojí před životní volbou. Musí nahlédnout do hloubi svého srdce a rozhodnout se pro tu jedině správnou cestu, která ji dovede k domovu... ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31238/cesta-domu-31238.jpg 3.652
Originální název:

Going Home (1973)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
StihOMam
16.04.2017

Nacasovani knihy bylo v mem pripade patrne nespravne. Mozna jsem coby clovek bez zkusenosti s manzelstvim nebo detmi spatnou cilovou skupinou, proto me publikace nijak zvlast neoslovila. Clovek bohuzel neustale srovnava a pro me byl tento ctenarsky zazitek spise jednim z tech slabsich.

110022
29.12.2016

Krásný, čtivý odpočinkový román. Z pera od mé oblíbené autorky.

majík1
04.07.2016

Moc pěkné čtení

alnahu
12.06.2015

V podstatě smutný příběh Gilian a její dcerky, který nakonec, alespoň částečně dopadne dobře.Paní Danielle, je skvělá autorka a umí nám tyto životní příběhy,krásně rozepsat.
Knihu doporučuji přečíst.

kika 13
30.10.2012

Krásná knížka a končí to dobře a to je fajn.

knihomolka

Nádherná kniha od mé oblíbené spisovatelky... Všem doporučuji. Má úžasný příběh, který se úplně "zhltne"...


Autor a jeho další knihy

Danielle Steel

Danielle Steel
americká, 1947

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených116x
v Doporučených5x
v Knihotéce57x
v Chystám se číst9x