Cesta do temnot

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kriminální případy, praktická doporučení a návod, jak chránit a vychovávat děti, aby se nestaly obětmi pedofilních násilníků.

Druhá kniha autora, v níž se na případu vraždy příslušnice námořní pěchoty USA ukazují nedostatky právního systému a brutalita sexuálních vrahů, kteří napadají většinou děti a mladé lidi.

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120537/cesta-do-temnot-K6P-120537.jpg 4.217
Žánr
Literatura faktu
Vydáno, Alpress
Orig. název

Journey into Darkness, 1997

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Cesta do temnot

Přidat komentář
Reacher
25.12.2017

Autorova druhá kniha, která se mi ale zdá o něco slabší, než slavný Lovec duší.

Tygřička
13.11.2015

Výborná kniha, zajímavá a plná rad jak naučit dítě se "bránit"... jen si tak říkám, že v případě kdy to dítě někdo popadne a strčí ho do auta, bude ten prcek tak vyděšený že se bude bát i dýchat, natož něco podnikat na záchranu.


Zorka
23.10.2014

Otřesné svědectví o známých (O. J. Simpson) i méně známých sériových a masových vrazích. Kniha je nejen popisem jednotlivých případů a přiblížením profilace pachatelů, kteří se často podvědomě chovají podle určitých "pravidel", je také návodem, jak své děti informovat o pravidlech bezpečnosti, a výzvou: nejen rodičům, ale také společnosti, aby nebyla lhostejná k tomu, co se děje v blízkém okolí, a v neposlední řadě i státu, aby dohlédl na spravedlivé naplnění rozsudků. Hodně působivá je rozsáhlá část knihy, která se věnuje případu zavražděné členky námořnictva Suzanne Collins a boje její rodiny za spravedlivou "odplatu" - přestože byl pachatel dopaden, usvědčen a odsouzen k trestu smrti, rozsudek byl dlouhá léta odkládán.