Cesta do temnot

Kriminální případy, praktická doporučení a návod, jak chránit a vychovávat děti, aby se nestaly obětmi pedofilních násilníků.

Druhá kniha autora, v níž se na případu vraždy příslušnice námořní pěchoty USA ukazují nedostatky právního systému a brutalita sexuálních vrahů, kteří napadají většinou děti a mladé lidi.

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/120537/cesta-do-temnot-K6P-120537.jpg 4.216
Literatura faktu
Vydáno, Alpress

Journey into Darkness, 1997

Kniha Cesta do temnot

Reacher
25.12.2017

Autorova druhá kniha, která se mi ale zdá o něco slabší, než slavný Lovec duší.

Tygřička
13.11.2015

Výborná kniha, zajímavá a plná rad jak naučit dítě se "bránit"... jen si tak říkám, že v případě kdy to dítě někdo popadne a strčí ho do auta, bude ten prcek tak vyděšený že se bude bát i dýchat, natož něco podnikat na záchranu.

Zorka
23.10.2014

Otřesné svědectví o známých (O. J. Simpson) i méně známých sériových a masových vrazích. Kniha je nejen popisem jednotlivých případů a přiblížením profilace pachatelů, kteří se často podvědomě chovají podle určitých "pravidel", je také návodem, jak své děti informovat o pravidlech bezpečnosti, a výzvou: nejen rodičům, ale také společnosti, aby nebyla lhostejná k tomu, co se děje v blízkém okolí, a v neposlední řadě i státu, aby dohlédl na spravedlivé naplnění rozsudků. Hodně působivá je rozsáhlá část knihy, která se věnuje případu zavražděné členky námořnictva Suzanne Collins a boje její rodiny za spravedlivou "odplatu" - přestože byl pachatel dopaden, usvědčen a odsouzen k trestu smrti, rozsudek byl dlouhá léta odkládán.

Oprátka za osm mrtvých
Oprátka za osm mrtvých