Cesta do pasti

Tina Riversová se těší, že stráví prodloužený víkend na Pattersonově koleji se svým klukem Joshem. Věří, že jí to nic nemůže překazit, a tak se ani netrápí, že s ní cestuje i její sestřenice Holly. Když Tina a Holly přijíždějí do Pattersonu, Josh tam není. Jeho kamarád Christopher tvrdí, že si vyrazil do hor a zdržel se kvůli... celý text

Tina Riversová se těší, že stráví prodloužený víkend na Pattersonově koleji se svým klukem Joshem. Věří, že jí to nic nemůže překazit, a tak se ani netrápí, že s ní cestuje i její sestřenice Holly. Když Tina a Holly přijíždějí do Pattersonu, Josh tam není. Jeho kamarád Christopher tvrdí, že si vyrazil do hor a zdržel se kvůli porouchanému autu. Tina to nechápe – Josh jí vůbec neřekl, že by se chystal někam odjet. A co horšího, najednou se ztratí i Holly. Christopher si nedělá starosti – ani o Joshe ani o Holly. Zdá se, že má na všechno logickou odpověď. Tina neví, co s ní bude. Jedna věc je však jistá – dozví se o lásce a vraždě mnohem víc, než by se kdy nadála.

méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21969/cesta-do-pasti-21969.jpg 3.422
Série:

Ulice strachu (32.)

Originální název:

College Weekend (1995)

Žánr:
Literatura světová, Horory
Vydáno:, Signet
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
buldozer5
22.08.2016

Kniha přečtena během jednoho večera, protože jsem se od ní nemohl odtrhnout. Nedá se hodnotit jinak než pěti hvězdičkami.

kristyna4415
28.08.2014

suprově napínavé :-)

I-am-unicorn
21.10.2012

Tahle byla moje první z celé serie Stopy hrůzy, bylo mi asi 12 a tu noc jsem si musela až do rána nechat rozsvícený světla! Nepatří mezi nejlepší, ale z nostalgie dávám plný počet.