Cesta do Agarthy

Cesta do Agarthy https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74619/mid_cesta-do-agarthy-5Vr-74619.jpg 4 16 5

Autor popisuje, jak se dostal do nitra naší zeměkoule, kde se setkal s mnoha podivnými bytostmi a zažil spoustu zvláštních příhod. Cílem jeho putování byla podzemní krajina Agartha, jejímž hlavním městem je bájná Šambhala. Dále se v knize píše o těchto tématech: duchovní svět, astrální cestování, paranormální schopnosti, smrt a posmrtný život, UFO, vyšší Já.... celý text

Duchovní literatura

Vydáno: , Eugenika

Sůvazknihovny
03.09.2018 3 z 5

První část - putování do Agarthy - lze číst jako skutečnost, či jako sci-fi v případech, že vám na určité záležitosti vaše mozkové závity už prostě nestačí. Druhá část knížky mě trošku zklamala, byla psaná velice "jednoduše" a často se daná doporučení opakovala a opakovala...

Malefisto
04.01.2018 4 z 5

Samotný příběh o putování do Agarty byl zajímavý. Když se pak autor začal ke konci pouštět do tréningu zacházením s kyvadlem, určování a hledání kovů, začal jsem však být trošku odtažitý. Zajímavé, ale držím si skrz některé věci trošku odstup.

Merlin-7
06.08.2016

Knihu nenapsal Lobsang Rampa- autor knihy použil některé části knih Lobsanga Rampy vydaných v nakladatelství Trigon.
Uvedené části umožní čtenářům pro které jsou předchozí knihy nedostupné seznámení s textem,
který Rampa skutečně napsal a dají se ohodnotit kladně.

Ikkju
14.01.2016 3 z 5

Kočky byly dřív prý velké jako malý poník, tlapky používaly jako ruce, nicméně nedělaly dobro, nedělaly ani zlo, nedělaly totiž vůbec nic. Proto je Zahradníci vykopli z role vládců planety, a místo toho dělají práskače na své současné živitele - lidi. Jsou ale stále pyšné a velkodušné, neboť si pamatují svoji bývalou roli.

Nevím jestli je realita taková halda jak to popisuje Rampa, ale jeho vyprávění mi pomáhá vypnout a unáší mě do laskavého snového světa plného zázraků. I dospělí občas potřebují pohádky..

a.habartova
03.02.2012 3 z 5

Na tuto knihu jsem byla velmi zvědavá. Kniha to není špatná, avšak mi při čtení občas něco nesedělo. Buď to byla nějaká jeho poznámka či věta nebo nějaké přirovnání, které mi nebylo sympatické. Podle mého názoru, kniha není nejlepší ani nejhorší. Takový průměr. :)

okultismus fiktivní knihy

Lobsang Rampa (p)