Cesta časem

Cesta časem https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61973/bmid_cesta-casem-JaZ-61973.jpg 4 175 26

Dvě navazující milostné romance, ozvláštněné sci-fi motivem cestování v čase. Muž z budoucnosti: Pro Caleba Hornblowera, který se dostal do přítomnosti, bylo těžké vrátit se do 23. století a opustit kouzelně nevinnou Liberty Stoneovou. Cesta v čase se mu stala osudnou… Do minulosti: Jacob Hornblower následoval svého bratra Caleba do minulosti a doufal, že ho přemluví k návratu. Učarovala mu však Libertina divoká sestra Sunny, a tak sám zjistil, že i pro člověka budoucnosti, který nevěří na romantické příběhy, je láska silným poutem.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

Time and Again , 2001

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Pohodový román pěkné čtení.

Wea
29.02.2012 5 z 5

Pěkná knížka,místy vtipná,příjemná na odreagování,zajímavý příběh-poutavý:-).Doporučuju přečíst :-)

frukeška
10.01.2012 5 z 5

Luxusní knížka,luxusní román. Vřele doporučuji!:)

Danafantom
08.06.2011 3 z 5

Děj knížka v podstatě nemá, ale popisuje do detailu sbližování dvou párů. Kdo si chce vychutnat intimní atmosféru, každé hnutí mysli a emocí hlavních postav, tak si to jistě užije.

fionKa
02.06.2011 5 z 5

Nej! Nej! Nej! Román co sem kdy četla! Doporučuji! Určitě vás nezklame!!! Čte se jedním dechem a místami je docela vtipná, ale děj prostě NEMÁ chybu!!!!

Aria85
06.04.2011 4 z 5

Musím říct, že oba romány, které v této knize jsou, se mi velice líbily.. zaujme od první stránky, žádný zdlouhavý rozjezd.. opravdu moc pěkné..