Cesta

Cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94110/cesta.jpg 4 114 25

Když našli Brandon Bays v děloze velký nádor, vydala se na neobyčejnou cestu. Rozhodla se uzdravit přírodní cestou. Nebrala žádné léky, nepodstoupila operaci a o šest a půl týdne později nádor zcela zmizel. Na základě vlastních zkušeností pak sestavila jednoduchý návod, pomocí něhož se může každý člověk vydat na vlastní cestu k uzdravení, odkrýt a vyřešit potlačené buněčné vzpomínky, které způsobují emocionální a fyzické problémy, a začít se přirozeně uzdravovat. Kniha Cesta, ve které popisuje svůj životní příběh a zkušenosti s léčbou, se stala celosvětovým bestsellerem. Její dílo ocenili přední světoví spirituální učitelé. Deepak Chopra o ní řekl, že „bere své čtenáře na cestu ohromující inspirace.“ „Přečtěte si tuto knihu a vydejte se na vlastní cestu k uzdravení,“ vyzval své čtenáře Anthony Robbins a Dan Millman k tomu dodal: „Příběh Brandon je důkazem toho, že uvnitř každého z nás existuje uzdravující síla. Jedinečné na její knize je, že čtenáře učí, jak ji v sobě objevit.“... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Eminent

The Journey

vlkcz
30.04.2016 3 z 5

Pro mě trochu zklamání. Na jedné straně zajímavý příběh, inspirativní myšlenky, ale na můj vkus z toho příliš okatě kouká obchodní model. Ale kdo má pocit, že se na této cestě našel, tomu to přeji. Z mého pohledu je mnohem působivější a ne tak vtíravá Anita Moorjani - Musela jsem zemřít.

Maichalka
09.01.2016

Děkuji za tuto inspirativní knihu! Vřele doporučuji!

bytost
02.09.2015 5 z 5

Autorka přišla v životě o vše na čem jí záleželo. Manžela, dceru, bydlení lehlo popelem a ona se ocitla bez prostředků. V momentě kdy jsme na dně máme dvě možnosti, být apatičtí, nebo zabojovat.
Brandon je ten druhý případ, který vidí světlo na konci tunelu i v té nejčernější tmě.
Je to příběh silné ženy a není sama, jen se o těchto ženách málo ví...Kniha obsahuje praktické návody jak se vyhrabat z emocionálního bahna k radosti ze života. Velmi doporučuji všem když se domnívají že jsou tzv. v koncích....:-)

812kopretina
29.04.2015 4 z 5

Životní příběh ženy, silné a schopné změnit svůj svět. Spolu s úžasnými návody na vlastní tvorbu, vlastní zamyšlení se nad sebou a možností utvořit si svět dle sebe. Čerpala jsem z jejich pracovních návodů dlouho a moc se mi líbí :).
Díky za ni :)

vesirena
23.02.2012 5 z 5

strhující cesta hledání sama sebe a vlastního vyléčení...studnice rad, cvičení a postupů, které má každý možnost vyzkoušet pro zdravý a spokojený život...a nemocní by určitě měli alespoň jako podpůrnou léčbu.