Český Honza: cesta kolem světa za 99 dní

Český Honza: cesta kolem světa za 99 dní https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40309/bmid_cesky-honza-cesta-kolem-sveta-za-99-mTj-40309.jpg 4 22 3

99 dní napětí! 2376 hodin dobrodružství! Bezmála 150 tisíc minut na cestách! To bylo putování reportéra Blesku Zdeňka Michory. Český Honza objel celý svět za rekordní čas, napsal knihu a vy si ji můžete koupit! Něco podobného Česká republika ještě nezažila! Nedělní Blesk poslala svého reportéra na cestu kolem světa!Žádný luxus, žádná cestovní kancelář, jenom drsný svět! Tak žil několik měsíců reportér Nedělního Blesku Zdeněk Michora! Cestu ho zavedla do 44 zemí naší planety, putoval 99 dní. Vypravil se na cestu jenom s baťohem a v dobrých botách. V kapse měl mobilní telefon a kreditní kartu, věci, které vlastní většina Čechů. K přesunu využíval především levné dopravní prostředky – vlak, autobus, autostop, případně pronájem osobního automobilu a jenom ve výjimečných případech letadlo. Ubytování zvládl v levnějších hotelích nebo v soukromí, případně ve volné přírodě, pokud to bylo možné..... celý text

Tlapka
21.11.2016 5 z 5

Nevím, jak jsem se ke knížce dostala (nebo jak ona ke mně), jelikož Blesk nečtu. Každopádně tohle povídání se mi líbilo moc - setkávání s místními, zmínky o cenách v zemi, organizace další cesty. Takové fajn střípky každodenního života.
Druhý díl z cesty napříč ČR už mě tolik nebavil, ale k jedničce se určitě ještě vrátím.

kristyy
02.01.2015 5 z 5

Nejlepší a nejvtipnější cestopis ;)

Slávka 1970
11.05.2014 odpad!