Česká říkadla, hádanky, písničky

Česká říkadla, hádanky, písničky https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166923/ceska-rikadla-hadanky-pisnicky-166923.jpg 5 10 2

Známe je všichni. Slýchali jsme je od svých nejbližších, na nich jsme se učili první slůvka, první verše. Obrázkové knížky, ze kterých nám je předčítali, jsme tolik milovali a tak často jsme je brali do rukou, až postupně vypadala stránka po stránce... Aby ani vaši nejmenší a nejmilejší nepřišli zkrátka, připravili jsme pro ně výbor z říkadel, hádanek a písniček s veselými a vtipnými ilustracemi. Knížka, ze které dýchá tradice, je sice určena pro generaci nového tisíciletí, ale doufáme, že ji potká stejný osud jako její předchůdkyně. ... celý text

simca9342
27.03.2024 5 z 5

"Z pravěku"
Tak tuhle knihu jsem měla jako malá moc ráda. Právě nad ní jsem ve třech letech s mamkou seděla a počítala kolik má babka jablek v nůši jablek a četla pro mě tehdy neznámá říkadla

Dneska jsem jí našla v knihovičce, některé stránky léty roztrhané, ale stále v dobrém stavu :)
Rozpočitadla, hádanky nebo vánoční koledy. Žádná z nich nebude nikoho nudit ani prudit :) .

Irsaf
27.06.2020 5 z 5

Pěkná kniha pro děti...
Taková všehochuť...
Spoustu jsem toho neznala...