Česká čítanka pro nejmenší

Česká čítanka pro nejmenší https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70927/ceska-citanka-pro-nejmensi-70927.jpg 5 18 4

Chcete dětem přečíst pohádku O kohoutkovi a slepičce, O řepě, O zvířátkách a loupežnících, O neposlušných kozlatech, O Palečkovi, O Smolíčkovi, O Budulínkovi, O perníkové chaloupce? Nebo je naučit nejznámější lidová říkadla? Nebo jim předčítat některé z nejkrásnějších pohádek a povídek, které napsali Josef Čapek, Ondřej Sekora, Bohumil Říha, Václav Čtvrtek, Eduard Petiška? Či si s dětmi recitovat nejpůvabnější verše našich básníků? To vše najdete v této knížce - malé drahokamy české literatury pro děti předškolního věku, které by děti tohoto věku měly znát.... celý text

petraj30
17.01.2020 5 z 5

Naše úplně první knížka, ze které jsem svým dětem (tedy nejprve synovi) začala číst. Krásná říkadla, básničky, povídačky a samozřejmě krásné pohádky, které musí každý znát. Doporučuji

Gaeberys
21.12.2018 5 z 5

Má nejoblíbenější knížka dětství a teď z ní ráda čtu našemu dítku. Najdete tam pohádky, říkanky, písničky, hádanky, .... Je to klasika, co nesmí chybět v dětské knihovně

mia.com
09.02.2018 5 z 5

Knížku jsme četli ve škole a já se do ní tak zamilovala, že jsem si vyprosila, ať mi ji rodiče koupí. Četla jsem v ní několikrát, moc mě to bavilo.

martas006
06.02.2017 5 z 5

Podle mě nejlepší čítanka co znám. Ty nejznámější básničky, pohádky, říkadla, hádanky, se kterými by se mělo setkat a znát každé dítě.

čítanky pro děti od 5 let

Michal Černík
česká, 1943
1992  90%Česká čítanka pro nejmenší
1996  80%První pohádky
2008  92%Knížka pro děti od dvou do pěti
1984  67%Neplašte nám švestky
1983  56%Kdy má pampeliška svátek

Kniha Česká čítanka pro nejmenší je v