Červený hedvábný šál

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sedmnáctiletá Ann, hrdinka dobrodružného románu odehrávajícího se na Divokém západě, vyrůstá po smrti rodičů u své přísné staré tety. Svobodomyslná dívka se u ní cítí jako v kleci – teta se totiž snaží vychovat z ní „dokonalou mladou dámu“. Při cestě vlakem napříč Arizonou se jí náhle naskytne příležitost vyletět z těsné klece. Když si její náhodná spolucestující při vystupování zapomene v kupé červený hedvábný šál, vyběhne za ní na peron – a vlak odjede bez ní! A další jede až za tři týdny! Ann se seznámí s mladíkem jménem Chee, polovičním indiánem, který ji vezme ke svému kmeni. Nebojácná dívka se ocitne v novém neznámém světě, zažije spoustu vzrušujících a nebezpečných příhod i první lásku. Kniha strhne čtenáře od první stránky a rozbuší srdce každého mladého milovníka dobrodružství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91465/cerveny-hedvabny-sal-91465.jpg 411
Žánr
Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno, Mladá fronta
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Červený hedvábný šál

Přidat komentář
Maiki
08.09.2014

Tuhle knížku jsem četla když mi bylo asi 13 a byla úžasná! Přečetla jsem ji jedním dechem, jenom jsem čekala trochu lepší konec... :)))

Lisbon
25.11.2013

Na to, že to prý ta holka psala v patnácti letech, je to docela dobré. Dojemný a nešťastný konec... a příběh plný lásky a zamilovanosti... Proč ne... jednou za čas... :-)


zuza.floderova
23.04.2013

Mě se tato kniha moc líbila, díky prostředí i postavě. Přečetla jsem ji jedním dechem. :)

Mr.Elmo
26.08.2012

Příjemná kniha bez happy endu , což mám ráda:).

Autor a jeho další knihy

Federica De Cesco
italská, 1938

Kniha Červený hedvábný šál je v

Přečtených21x
Doporučených2x
Knihotéce8x
Chystám se číst3x