Červená Karkulka

Další půvabné vydání pohádky o Karkulce, která nese babičce potraviny, ale potká na cestě lesem vlka..

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127844/cervena-karkulka-sqm-127844.jpg 4.841
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Severočeské nakladatelství

Kniha Červená Karkulka

iiiccc
21.06.2019

Jedna z prvních knih, kterou jsem přečetla sama. Jako dospělá musím hodnotit, že je to opravdu krásně napsané a ty ilustrace! Tuto knihu jednou předám svým dětem a vy, kdo ji máte doma, rozhodně ji neposílejte pryč.

intelektuálka
23.11.2018

Další z pohádek pro děti,kterou mám ráda ve své knihovně...

Obraz vlka je tu opravdu děsivý - ale Karkulka nad vlkem vyzraje...

natan22
31.10.2017

Tuhle knihu mi maminka půjčovala z knihovny.Pořád jsme ji prodlužovali.Milovala jsem ji a jinou nechtěla.Takže když jsme ji šli vrátit ,zase jsem si ji půjčovala.Byla neskutečně odrbaná.Když jsem už měla svoje děti malé,tak jsem tuto knihu jednou dostala k narozeninám.Ani nevíte jako radost jsem měla,a nikdo kromě mě a maminky nechápal .

Mruskulka
14.08.2017

Nalezen poklad u mé maminky. Tuhle knížku jsem si jako malá holčička četla neustále, nyní ji čtu své dceři. Obrázky souvisí s textem a obrázek vlka je děsivý.

Skubaneqq
28.06.2016

Dobrý večer, sháním tuto knížku, srdcová záležitost z dětství. Prosím poraďte, děkuji .

edith79
06.02.2016

Nádherná vzpomínka. Moje asi nejčastěji půjčovaná knížka v dětství v naší knihovně. Ráda bych ji zase někdy vzala do rukou.

doubravka
04.09.2014

Včera jsem ji četla poprvé svému synovi (6 let), měl oči navrh hlavy a hltal každé slovo. Ilustrace jsou báječné, krásně souzní s textem. Vlk je děsně strašidelnej ;-) Má oblíbená z dětství.

vikaa
15.07.2014

Když byla moje dcera hodně malá, chtěla tuhle knížku číst denně snad půl roku:-)

Autoři knihy

Jan Suchl