Čert a Káča

Koupit

Klasická pohádka o paličaté dívce a hloupém čertovi.

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281270/cert-a-kaca-6zj-281270.jpg 4.436
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy

Kniha Čert a Káča

Kerberos

Klasická česká pohádka,která je trochu jiná než její filmová zpracování.

n.ezn.amy

Káča, která ráda tancuje by se upsala i ďáblu, aby mohla protancovat celý večer, což jí splní pán v mysliveckém obleku, který je skutečný čert. Od mala mám moc rád české pohádky a tohle je jedna z nich

Ran
09.12.2020

Celkově je tento příběh docela čtivý a má velmi dobrý styl psaní a vyprávění. Trochu mi vadilo, že postava Káči byla použita pouze k rozvoji pointy příběhu a dál už jsme se s ní nesetkali a ani se o ní nic nedozvěděli.

verka5083
22.09.2020

Tuhle pohádku jsem jako malá nikdy nečetla. A myslela jsem si, že se dej odehrává kolem čerta a Kači. Ale včera jsem si knížku přečetla a zjistila jsem, že se tam děje víc věcí. Každopádně, knížka je krásná, originální a určitě se jednou k ní vrátím.

Irsaf
06.06.2020

Klasická česká pohádka...
Jak se může jeden člověk polepšit a druhý se nepotřebuje obohatit...

Ronnie68
09.02.2020

Krásná pohádka ...

Gweny
20.11.2019

Takže poprvé ve svých 27 letech znám příběh o čertovi a Káče. Já vím, mám mezery v klasických českých pohádkách. Tahle mě v mém dětství opravdu minula. Ale o to více jsem si její rozuzlení vychutnala nyní. Přečetla jsem si ji včera večer před spaním a spala jako děťátko. :-)

MartinaMartina
30.10.2018