Černé na bílém

Sbírka o malém koťátku, které autorce vstoupilo do života a vybarvilo jí svět. Kotě, které ji naučilo, jak být přijata a jak se chovat jako dáma. Že dáma neprská, ale odchází. Zanechalo v ní svou černobílou stopu. Společně vyprávějí poezii.

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456544/big_cerne-na-bilem-P64-456544.jpg 4.810

Kniha Černé na bílém

VáclaV111

Zajímavá sbírka. Vydařená kombinace fotografií i básní.

milano9849

Mirku znám ještě když jí bylo 20 let,v té době ještě bázně v hlavě neměla.Zato ráda debatoval o vesmíru,o zvířatech,a vždycky řešila i lidské problémy ne jen svoje ale i cizí.Umela lidem ric pravdu i když nato nebyli připraveni a nedokázali ji přijmout.Chci ať víte že básně které Mirka napsala obcházejí přímo z nitra její duše a skrz básněmi se s nama čtenáři chce podělit o svůj zivotni úděl,trest,lásku chápaní,a noc co noc žít ve strachu ale i ve víře.A další nástrahy které musela překonat a skrze básněmi se chce vyjádřit.Mnoho čtenářů Mirku neznají a proto budou brát její bázně nak nalehko,ale věřte mi že je vymecna a jsem rád že jsem Mirku poznal.A také ji děkuji za Lásku kterou jsem prozil.P.S. Mám tě rád a přeju ti ať nepřestávas udivovat lidí a věřím že nás zase překvapis.KALO

Vejik8

Něžné, lehké čtení vhodné přímo ke kávě.
Ale při zamyšlení ... ????, mají některé verše pro mě velkou hloubku a vracím se k nim. ????????

dagmar5061

(+ SPOILER) Přečetla jsem knížečku jedním dechem.
Toliko něhy i celé srdce
se da dát do básních o kočičce. Děkuji Dagi

MartinKral

Malá knížečka plná velkých slov. Krásná kočička změnila svět okolo sebe a pár malých vrypů je zaznamenáno v této sbírce

Márty_ŠPK

Milá knížečka obohacena skvělými fotografiemi. Krásná. Srdečně doporučuji všem nejen milovníkům poezie + koček a dalších radostí života i pár slov k zamyšlení se sic v úzké ále zároveň velmi bohaté sbírce první skrývá. Blahopřeji. K dobru str. 12.:

Klubíčko

Černobílé klubíčko
chlupaté tělíčko
mňau je její slovíčko
vrnící srdíčko

Mariana1

Milá knížečka. Lehké, odpočinkové čtení.Potěší na duši. Velmi vhodný dárek pro přátelé.

natalie0792

Knížečka přečtena. Jedním dechem. Zasmála jsem se i zamyslela. Pořád se vracím ke Krtečkovi pod stromečkem a Lásce od sousedů. Ještě jednou si počtu, pobavím se a půjčím mamce. Černé na bílém je skvělá.